BIONDO

by: butterflykisses
Buna!

Nu stiu daca ati auzit de Biondo, sunt o trupa suedeza care vor lansa un album si in Romania. Le puteti asculta primul single aici:

www.myspace.com/biondogroup

Daca sunteti fani va puteti inscrie in fan-clubul din Romania la urmatoarea adresa (va trebuie cont de myspace in prealabil):

www.myspace.com/biondofansromania

Astept pareri despre piesa. mie una imi place f f mult. A fost dragoste la prima ascultare :)

pisi

pisi

parere

28 Mar 2008, 15:51

mie, una, nu mi-au placut, de fapt toata preselectia pentru Eurovizion m-a dezamagit ( doar doua piese din concurs mi-au placut).

nu cred ca mirita si nico vor face mare lucru la Belgrad.

marilena7

marilena7

Regrete?!

17 Mar 2008, 20:32

Si mie mi-au placut mult de tot. Daca nu as fi .."patrioata"(!!!!)...as spune ca regret nespus ca nu au castigat ei ...selectia ptr. Eurovizion

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.