Care-i cel mai bun solist si care e cea mai buna solista de la noi?

by: cristina_30022002
Spuneti-va parerea!

renata

renata

artisti cu voce

07 Aug 2006, 16:13

parerea mea k cei mai buni dp la noi sunt andra, delia, mihai traistariu si artistii vechia kre desi nu au melodiile in ton cu timpurile au o voce de apreciat

renata

renata

artisti cu voce

07 Aug 2006, 16:13

parerea mea k cei mai buni dp la noi sunt andra, delia, mihai traistariu si artistii vechia kre desi nu au melodiile in ton cu timpurile au o voce de apreciat

inofensive_girl

inofensive_girl

Adela Popescu?

26 Feb 2006, 22:28

Imi plac versurile si muzica ei...nush` daca e cea mai buna de la noi..dar eu zik ca merge

adonys

adonys

stie careva?

15 Feb 2006, 22:40

stie careva?

adonys

adonys

nu mai stiu cum sz numeste

15 Feb 2006, 22:40

ceva cu daniel, atat stiu

adonys

adonys

exsita voci mai bune ca cei care sunt pe piata

15 Feb 2006, 22:39

de exemplu un baiat care a cantat la mamaia anu trecut piesa lui treistariu. a cantat-o mai bine ca el. se vedea clasa.....

pinky

pinky

si revin din nou

30 Ian 2006, 12:46

si pavel stratan, uitasem... foarte bun moldoveanul nostru... e si nostim si are si voce... muzica buna, versuri cu meaning... i-am exclus pe toti solistii formatiilor de rock pt ca vorbim despre solisti aici, nu despre formatii si solistii lor :)

pinky

pinky

revin

30 Ian 2006, 12:40

a, da... delia are voce dar nu stie ce sa faca cu ea... pacat :)

pinky

pinky

:))))

30 Ian 2006, 12:39

nimeni :)

voichita_i

voichita_i

ANDRA, MIHAI TRAISTARIU si NICO.

27 Mai 2005, 15:47

Din muzica romaneasca cel mai mult imi plac ANDRA , MIHAI TRAISTARIU si NICO.Ei sunt cei mai buni in acest moment.Sunt si fara discutie cele mai bune voci din Romania la ora actuala.
Nu suport trupe sau artisti ca : AKCENT , CANDY , BODY&SOUL , SEXY , BLONDY , OOOPS , BAMBI , PEPE , SIMPLU , FIZZ , GIA , REFFLEX , TRIDENT , CREAM ( nu pot s-o sufar ) , CORINA ( si pe asta la fel - e cam prostanaca ) , ANIMAL X ( nu mai zic : nimeni nu-i suporta ) , COSTI IONITA ( e deja expirat si urat de toata lumea ) , ANA LESKO , SMILEY , HI-Q ( sunt varza cu vocile ) , VOLTAJ ( IMNURI COMUNISTE ) , MIKY , ASIA (s-au dus ) , POPS ( vai de capul lor ) , MARCEL PAVEL ( fals pana in maduva oaselor si insuportabil ) , ALINA SORESCU , NICOLA , SPIN , VLAD MIRITA , RAOUL , STEFAN BANICA ( copie ELVIS ) , ETNIC ( Betty cea urata ) , JULIA , CRISTIANA RADUTA , ELEGANCE , LAURENTIU DUTA , COSTIN MARCULESCU , ANDREEA BALAN , ANDREEA ANTONESCU , PAVEL STRATAN , EMANUEL , MARIUS MOGA , IRIS , COMPACT , LA , ANDREEA BANICA , MARFAR , CRISTINA RUS , PROCONSUL , STIGMA , SISTEM , LOREDANA GROZA , HORA , CRBL , OMBLADON , CHELU , BITZA ( vai mama lui ) , IMPACT , SELENA , LILI SANDU , DANA NALBARU , ACTIV , MARIJUANA , BORDO , HONEY , RAFMAN , DANIEL@ GYORFI , GUTA , COPILUL DE AUR , SORINEL , LIVIU GUTA , ADI DE VITO , MINODORA , CATALIN ARABU , FLORIN SALAM .
Nu ma deranjeaza dar nici nu prea ma dau in vant dupa : 3SE , MORANDI , DJ PROJECT , DELIA MATACHE , DIRECTIA 5 , PRAF IN OCHI , PARAZITII , BUG MAFIA , ALEXANDRA UNGUREANU , MIRABELA DAUER , CLASS , LUMINITA ANGHEL .

cristina_30022002

cristina_30022002

Paula Seling, Mihai Traistariu ,Andra si Nico...

05 Apr 2005, 02:28

cei mai buni!

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.