Ce fel de muzica asculti?

by: filips
Prefer sa ascult muzica pop dance si alte genuri de muzica.Solistii si formatiile mele preferate sunt:Modern Talking,Abba,Morandi,Trei Sud
Est,Andra,Elena,Nelly Furtado,Barbara Streisand,Thalia,Celine Dion,ect.

marta0909

marta0909

MuSiCa

06 Iun 2008, 13:09

In ideea ca pe nimeni nu intereseaza ce muzica ascult... :)
In primul rand depinde de situatie...daca ma complac in "depresie" ascult balade rock sau melodii slow. Daca vreau sa ies din starea de tristete ascult melodii....
Un exemplu de melodie care nu da niciodata gres(in momentul de fata) e The Pretender - Foo Fighters....SUPER!!!

butterfly_effect

butterfly_effect

:)

13 Apr 2008, 15:19

Eu asc hip hop cel mult strain, imi place sean paul ,aqm recent asc blues-uri :x dar nu s exclude hip hop-ul always the first ;)

aricuta

aricuta

metale

09 Apr 2008, 21:36

in mare parte ascult rock - metale- dar si folk...dar diger si melodii - bune- din alte genuri (dar nu house si manele)

desideria

desideria

buna sa fie

28 Mar 2008, 13:53

Ascult multe genuri de muzica de la pop la rock, de la house la dance, doar sa aiba ceva de transmis

axellutza

axellutza

stilul meu

23 Mar 2008, 19:55

hmm ....genul meu de music este:hip-hop-ul strain,house,r&b putin,dance,

florentina55

florentina55

Muzica

21 Mar 2008, 14:00

In general este cea mai buna prietena a mea.
Cand sunt vesela,trista, melancolica, obosita...ascult muzica de buna calitate care imi hraneste ( in functie de stare) sufletul si spiritul.
In preferintele mele nu se includ manelele si muzica foarte zgomotoasa.

kavajava

kavajava

Un mix

20 Mar 2008, 16:44

Depinde de motivul pentru care ascult muzica.
Muzica de actiune - facut curat, grabit la servici dimineata etc este in acest moment dominata de Don Omar si reggaeton-ul lui, sau de albumul de la Step Up!
Muzica de relaxare e cu precadere braziliana. No. 1 il ocupa soundtrack-ul de la filmul Woman on Top
Muzica de gimnastica e cu precadere orientala, desi atunci in general pun un video ca sa pot executa si coregrafia :-)

pisi

pisi

Orice

20 Mar 2008, 15:31

ce-mi gadila auzul si sufletul. :)