CONCERT DIRECTIA5!

by: matzulainen
Am organizat un concert DIRECTIA 5 pe data pe 12 octombrie 2006 in club Malibu la orele 22:00.Atmosfera va fi de vis, un decor f frumos. Si stiu ca voua fetelor va place formatia asta, si mie imi place la nebunie. Cei interesat sa vina, va rog dati-mi un mesaj privat ptr detalii. Multumesc!

matzulainen

matzulainen

july

08 Oct 2006, 02:46

pai atunci du-te acolo si cumpara fata!!!!! cobori si intrebi la bar....:)
grabeste-te..nu mai sunt prea multe ;)

july7

july7

concert Directia 5

04 Oct 2006, 19:02

vreau urgent bilete la concertul de joi, 12oct.din club Malibu!

matzulainen

matzulainen

hmmm

01 Oct 2006, 23:45

Na ce sa zic..eu ma plangeam ca stau prea putin baietii pe aici...de exemplu se duc f des la Cluj...si timisoara....etc etc etc..
Nu a mai fost de ceva timp un party intr-un club Bucurestean...

bloolagoon

bloolagoon

ca de obicei...

28 Sep 2006, 13:00

cele mai tari evenimente se desfasoara la Bucuresti, asta este! De ce e Bucurestiul asta asa departe de mine, sau reformuland de ce e concertul taman in mijlocul saptamanii, pe weekend hai ca poate ajungeam pana acolo...
Distractie maxima MATZULAINEN!!!Si eu ador Directia5, am toate albumele, inclusiv "Pantofi de lac"

matzulainen

matzulainen

In sfarsit!

25 Sep 2006, 23:08

Asa....
Biletele s-au pus deja in vanzare la Club Malibu(Teatrul Ion Creanga) - Piata Amzei.
Pretul unui bilet este de 35 ron din care 10 ron sunt ptr consumatie la bar.
Va sugerez sa va grabiti deoarece biletele sunt in numar limitat. Va fi o petrecere ptr fanii cei mai mari D5. Se va numi satisfied fans (nume pus si din cauza discului pe care il vor lansa, si anume "satisfactie live")