electro si tehno

by: pinky
eu mai nou mi-am descoperit aceasta latura... de care nu stiam nimic... ce parere aveti?

unfind

unfind

tmbase

16 Mar 2007, 02:09

cand e incercatri sa fiti in timi :)

bjork_ro

bjork_ro

hehehe

05 Oct 2006, 20:53

chiar vreti sa gasiti in Romania un club?adica ma refer la un club adevarat, unde DJ-ul vine cu vinilurile dupa el nu cu calculatorul...ca asa cu calculator...puteti merge in Kristal Club in Bucuresti dar...anyway, la prima impresie o sa credeti ca acel DJ chiar face el muzica, dar de fapt el mixeaza piese facute de Tiesto si John Deegwet....sau ceva destul de comercialATB de exemplu care sa placa la toata lumea...

pinky

pinky

hihi

08 Feb 2006, 12:09

da, de stiut le stiu, de mers n-am mers ca pana acum eram numai cu rocku'... dar de cand am descoperit-o pe noua andra :) o sa ma duc in bamboo ca sunt curioasa cum e... max e un mare c***t (ca sa nu vb urat) e absolut infect, onx, da, mai nou au karaoke, n-am fost dar o sa ma duc intr-o seara sa-i surzesc pe toti cu vocea mea minunata hahaha am fost la mare la karaoke si m-am distrat super bine :) escape e naspa, iar d 911 eme asta n-am auzit, tre sa-l caut in 24fun :)

shane_54

shane_54

uite unul testat de prieteni mei din tm...

08 Feb 2006, 09:45

911 eme...nu mai stiu cum dar asta am retinut! il gasesti tu!
de el uitasem...:))

shane_54

shane_54

sincer nu prea am testa cluburile din buc...

08 Feb 2006, 09:43

dar din auzite era bamboo...escape...submarinul nemo...mai e onx dar care auzisem ca e karaoke mai nou ...pai tu esti in bucuresti si nu sti cluburile:))?
eu le stiu pe toate din vestul tarii dar din buc...nu prea ma tentat...am fost odata si ma lasat rece ...club max...e mai mult o bodega!(in bamboo am fost si mia placut)

pinky

pinky

finally

06 Feb 2006, 16:19

imi raspunde si mie cineva :D zi-mi un club tare de electro din buc :) merci

shane_54

shane_54

eu am o parere buna despre acest tip de muzica...

06 Feb 2006, 11:38

de mult ascult asa ceva si umblu in cluburi in care se pune astfel de muzica