carte de oaspeti

by: roxy_doxy27
Salut!
Stie cineva unde pot gasi sa cumpar o carte de oaspeti unde invitatii la nunta mea sa scrie cateva urari?
Am intrat pe niste site-uri straine si am gasit niste "guestbook"-uri, cum le zic ei de mai mare frumusetea...dar pe la noi , prin librarii n-am vazut.
Asa ca daca m-ar putea ajuta cineva cu o idee macar, ar fi super.
Cel mai bine ar fi sa gasesc undeva de comandat online.
Mersi mult de tot!!!
Roxana-Galati

incearca...

21 Iun 2005, 19:04

Draga Roxana, sora mea a avut nunta luna trecuta si a gasit carte de oaspeti, marturii si toate celelalte accesorii la o firma casahera.ro
Mie mi-au placut foarte mult dar nu stiu nici cat costa si nici daca livreaza in Galati

accesoriinunta

accesoriinunta

guestbook

10 Iun 2005, 23:06

salut!
eu fac accesorii pentru nunta, printre care si carti de amintiri, asa zisele guestbook-uri .
Daca vrei sa vezi catalogul meu, scrie un mail pe adresa accesoriinunta@yahoo.com

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.