CEA MAI FRUMOASA ROCHIE DE MIREASA

by: katemoss12
Buna fetelor! Anul asta voi fi nasica, si sunt foarte mandra de viitoarea miresica, astazi am fost impreuna la shopping, si dupa saptamani intregi de cautare, si-a gasit cea mai frumoasa rochie de mireasa! Este superba, nu am cuvinte, o sa va povestesc ce impresii a facut la nunta, pun pariu ca va fi de neuitat. Rochia de mireasa si-a luat-o de la magazinul Bien Savvy, de unde mi-am achizitionat si eu o superba rochie de seara (o sa ne facem concurenta reciproc)... Sunt tare fericita fetelor! Voi de unde va luati rochiile de mireasa?

Nu s-a postat nici o replica.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.