Cununia civila

by: liliana2007
Buna,

Am avut cea mai frumoasa cununie civila!Am fost cea mai fericita din lume , am simtit ca toata lumea e a mea!Desi innainte cu o ora m-am panicat si am avut o criza de peronalitate(asa o numesc eu).L-am vazut prima data speriat si cu lacrimi in ochi!Si voi ati patit la fel?Nu era vorba ca nu eram hotarata ,dar nu stiu ce s-a intamplat pentru cateva minute .Dar privind in urma a fost cea mai fericita zi din viata noastra!

andreidanutmihai

andreidanutmihai

Organizam intreg evenimentul (nunta)

10 Feb 2009, 17:44

Sunt colaboratorul unei agenti organizatoare de evenimente care se ocupa cu sonorizari, filmari, inchiriere de echipament etc.Nunti, botezuri, zile onomastice/aniversare, etc.Personal atestat si cu experienta.Cine doreste poate intra pe ID-ul de yahoo messenger :"andreidanut85" sa afle mai multe detalii.

simonacojan

simonacojan

buna!

27 Apr 2008, 23:09

noi ne-am hotarat sa facem seperat cununia civila de nun ta, la diferenta de un an de zile...credeti ca este ceva rau?

mariagetotal

mariagetotal

Mariage Total

17 Apr 2008, 19:25

Afla totul despre nunta traditii si obiceiuri noi pe www.mariagetotal.ro
O gama larga de servicii preofesioniste.

referitor cununie civila

04 Mar 2008, 13:19

O sa am nunta pe 23 august 2008 ,la fel si cununia civila.Prin urmare nu pot spune cum a fost cununia mea civila,insa va pot spune k imi doresc sa am cea mai frumoasa zi din viata mea.