Decor si accesorii de nunta

by: oana_boarta
Daca va intereseaza o oferta de decor si accesorii pentru nunta, nu ezitati sa ma contactati la oana_boarta@yahoo.com

clody22

clody22

Primul targ de nunti din Craiova!Wedding Fever

19 Feb 2010, 15:51

Firme de organizare evenimente full services, restaurante de prestigiu, DJ-i pregatiti sa creeze o atmosfera de vis, torturi delicioase, aranjamente florale asemeni celor din visele tale, si...bineinteles...rochii de mireasa pentru printese...
Wedding Fever - primul targ de nunti din Craiova, intre 18 si 21 martie 2010, la Casa Studentilor!
Pentru mai multe detalii....
events@perski.ro

you_me

you_me

va pot ajuta si eu

07 Apr 2009, 10:48

daca sunteti din cluj, zalau sau din apropiere va pot ajuta si eu cu decorarea salii, cu sfaturi despre ce trebuie sau ce nu trebui la nunta ta, asadar nu ezitati sa ma contactati pe talpos_flavia@yahoo.com

andreidanutmihai

andreidanutmihai

Ne putem ocupa de decorarea unei sali

10 Feb 2009, 17:47

Sunt colaboratorul unei agenti organizatoare de evenimente care se ocupa cu sonorizari, filmari, inchiriere de echipament etc.Nunti, botezuri, zile onomastice/aniversare, etc.Personal atestat si cu experienta.Cine doreste poate intra pe ID-ul de yahoo messenger :"andreidanut85" sa afle mai multe detalii.

mariagetotal

mariagetotal

www.mariagetotal.ro

20 Apr 2008, 13:20

www.mariagetotal.ro

mariagetotal

mariagetotal

Mariage Total

20 Apr 2008, 13:20

Mariage Total isi ofera o gama larga de servicii de decoratiuni si nu numai doar pentru ca cele mai frumoase clipe sa nu ramana o amintire si atat le transforma in cea mai frumoasa zii din viata dumneavoastra

corynutza

corynutza

oferta

06 Apr 2007, 14:30

si eu va pot ajuta dragele mele viitoare mirese.pt orice sfat sau oferte de nunta astept mailurile dvs corina_barliba@yahoo.com