am luptat pentru el dar...

by: carmiyna
Am luptat sa-mi salvez relatia dar am obosit....
E o tacere intre noi de doua saptamani nu imi raspunde la mesaje,are telefonul inchis...imi spune ca vrea sa fie cu mine si...tacere
Nu stiu,nu-l pot intelege,am incecat cu disperare sa inteleaga ca il iubesc sincer,l-am inteles(el traieste cu cineva dar mi-a spus ca nu se mai inteleg,nu sunt casatoriti legal si nu este din Bucuresti)
Va rog din suflet sa-mi spuneti ce pot sa mai fac..ce pot face..sunt distrusa nu ma pot opri din plans si nu pot intelege de ce asa de brusc...

zapacita25

zapacita25

nu are rost...

15 Ian 2009, 10:52

nu are rost sa plangi,nu are rost sa iti chinui sufletul aiurea!!! mergi mai departe viata merge inainte,dak chiar il vrei inapoi si consideri k se merita nu-l mai cauta!!! iesi cu prietenele fi mereu zambitoare si indisponibila cand te va cauta el, aratai k nu e totu pt tine!!! si rez se vor vedea...

vectorialpx

vectorialpx

citatul meu preferat

11 Ian 2009, 10:47

"If you love something, let it go. If it comes back, it's yours... if it doesn't, it never was..." (2PAC)

lisa1313

lisa1313

of iubire,trista esti....

03 Ian 2009, 03:13

banuiesc ca si el a incercat cu disperare sa te faca sa intelegi ca te iubeste sincer...cred ca cea mai mare dovada ar fi fost aceea de a nu fi cu altcineva cand ti-a spus pt intaia oara ca te iubeste,"Am luptat sa-mi salvez relatia dar am obosit...."voi duceti lupta asta impreuna sau care e treaba intre voi,nu prea ne-ai spus ce fel de atitudine,iubire,ganduri are el fata de tine,l-ai idealizat,ai impresia ca el este imaginea barbatului ideal proiectat in imaginatia ta sau iubesti cu adevarat interiorul lui sufletesc,acesta,oare il cunosti?

lecka

lecka

nu mai plange!

02 Ian 2009, 19:56

nu are rost,pt un baiat niciodata sa nu versi o lacrima.ai rabdare,nu il mai kuta,lasa'l sa te kute el si dk nu o face inseamna k nu stie ce vr,si k nu te iubeste cum sp el,nu crede ce spune k poate doar te minte k nu se mai intel cu aceea persoana,ai rabdare si inceark sa'l uiti.Trebuie sa mergi mai departe chiar dk ii greu,inceark sa nu;ti mai pese si te rog nu mai plange k nu merita.Iesi cu prietenele,gasesteti ocupatii in plus k sa nu te mai gand,dar nu mai fi deprimata k nu merita si nu ii singutul din lume,nu stie ce pierde.pt k dk nu te mai kuta pierde el,nu tu,tu treb sa mergi mai departe cu kpul sus si sa iti doresti cva mai mult.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.