am nevoie de un sfat..

by: anca0311
e normal sa nu vb in fiecare zi, nici macar mesaje, cu cineva la inceputul unei relatii?adica, poate fi considerat un semn de lipsa de interes din partea lui, desi isi aminteste tot felul de detalii despre intalnirile noastre pe care nu se sfieste sa le povesteasca si prietenilor lui?

seagull

seagull

e normal...

09 Apr 2009, 11:47

sa nu te caute o zi, doua... dar s vorbiti de 5 ori intr-o luna parca e cam putin, nu?
asta este, tipul nu merita...
altul la rand ;)

Anca,

08 Apr 2009, 23:50

nu e normal ca un barbat sa nu te caute cu zilele, acum stii si tu :( Incearca sa nu te necajesti prea tare, cauta-ti pe cineva care sa te merite, care sa fie fericit ca vorbiti de 10 ori pe zi :)

ladybug

ladybug

imi pare rau pt ce ai patit

08 Apr 2009, 18:07

bine totusi ca ti-ai dat seama mai devreme, inainte sa incepi sa simti mai multe pt "idiot"

anca0311

anca0311

sa va spun ce s-a intamplat!

06 Apr 2009, 01:33

in seara asta mi-a trim mesaj de pe un alt nr de tel sa ne intalnim intr-o jumatate de ora sa ii dau ce si-a uitat la mine... m-am dus..era cu o tipa..amandoi plini de zambet si plescaind ciunga...nu am putut sa vb cu el ca avea amnezie:D i-am dat...mi-am luat la revedere si am mers singura intr-un local unde merg eu de obicei sa ma calmez si la usa am gasit pe un tip..din vb in vb am aflat ca "prietenul meu" a fost coleg de apart cu asta si ca i-a convins prietena sa-l dea afara din apart sa ramana cu el..si mi-a mai spus ce poama e..oare nu ma exista decat astfel de barbati???sunt dezamagita ca incepusem sa simt ceva pt idiot...

anca0311

anca0311

aseara

05 Apr 2009, 17:35

mi-a spus ca i-ar placea sa fim iubiti dar sunt prea buna pt el si m-as plictisi repede... sunt destul de trista.. am impresia ca asta e un pretext sa nu ma mai vada.. ceva ce trebuia spus sa ma faca sa ma simt bine si sa iasa si el bine.. mi-a spus pur si simplu, fara sa-l intreb eu nimic despre asta.

mihahi

mihahi

da e normal

05 Apr 2009, 11:23

mie mi se pare normal. In fiecare zi nu se vorbeste decat dupa o luna poate, dar nici atunci!

anca0311

anca0311

si

03 Apr 2009, 13:51

se intampla sa nu vorbim zile la rand.. el motiveaza ca ma cauta ca sa ma si cheme undeva.. nu numai asa, sa ma intrebe ce fac..

anca0311

anca0311

de atunci

03 Apr 2009, 13:44

ne-am vazut de 5 ori.. intr-o luna

egodog

egodog

pai si de atunci de cate ori v-ati mai vazut?

03 Apr 2009, 11:45

adica nah, daca vrei sa-ti dam un sfat avem nevoie de mai multe detalii pt a analiza problema ;)

ladybug

ladybug

depinde

03 Apr 2009, 11:35

se intampla sa nu vorbiti mai multe zile la rand?
mai este o posibilitate: poate vrea sa ia lucrurile incet, sau poate este un joc pe care-l face ca sa nu para prea disperat dupa tine? pana la urma si tu faci acelasi lucru nu? din cate inteleg nici tu nu-l suni.

anca0311

anca0311

precizare

01 Apr 2009, 22:47

prin detalii inteleg chestii nevinovate de genul ce mi-am comandat nu stiu cand, cum eram la prima intalnire.. ca oricum nu am facut nimic.. nici macar nu m-a sarutat (decat atunci cand ne-am cunoscut-la o petrecere si era destul de beat)

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!