cadou de ziua mea

by: milica4
Zilele acestea a fost ziua mea. Prietenul meu nu mi-a facut nici un cadou. M-a dus la masa la restaurant si mi-a adus un trandafir roz portocaliu.
Acum imi pun urmatoarea intrebare: ce simte el fata de mine? Ma iubeste? Ce parere aveti?
Eu, daca ar fi fost ziua lui, i-as fi luat un cadou...

scorpion_girl

scorpion_girl

hmm

06 Sep 2011, 14:02

"Eu, daca ar fi fost ziua lui, i-as fi luat un cadou..."...te sfatuiesc ca atunci cand va veni ziu alui, sa ii faci cel mai frumos cadou: sa il lasi alteia care il va aprecia asa cum merita!

missfleur

missfleur

Cadoul lui

04 Sep 2011, 00:01

"M-a dus la masa la restaurant si mi-a adus un trandafir roz portocaliu" daca el a platit nota si a cumparat trandfairul de ce nu poate fi numit cadou?!?!

madalutza

madalutza

Foarte frumos

30 Aug 2011, 16:16

Este un cadou romantic pe care sunt sigura ca si l-ar dori multe femei. Este un gest frumos din partea prietenului tau

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.