Can I get some help, please??:D

by: winston_viper
ma cumosc cu o tipa de ceva timp, suntem f buni amici si....simt ceva pt ea de la inceput dar nu am avut tupeu sa-i spun, deoarece mi-a fost frica sa nu o pierd(o fost patita de multe ori), si i-am fost, si sunt cel mai bun priten al ei si invers.Suntem colegi de servici, si mai locuim si in aceeasi casa.o problema care ar aparea intre noi este varsta....ea este mai mare ca mine cu 5 ani si....sunt multe de spus, f multe..ID:winston_viper...pls:D

winston_viper

winston_viper

adaug....

20 Nov 2008, 08:21

in leg cu ce simte ea, nu ma bazez pe asta.este o fiinta foarte dificila si greu de inteles, si de asta spun ca daca ii voi spune sigur o pierd si ma va inlatura din cercul sau de prieteni(ceea ce nu prea cred, dar este o varianta).mi0ar surade ideea ca si ea simte ceva si nu o spune, dar nu sunt 100% convins de asta.este o fiinta f sufletista si sare in ajutorul cuiva ori de cate ori are nevoie.aa si apropo ea este rac.din cate am aflat cei din aceasta zodie sunt mai greu de inteles.nush...mai astept nitel..:)

buburuzik

buburuzik

varsta

19 Nov 2008, 22:45

Eu sunt mai mare decat prietenul meu cu 3 ani si ne intelegem extraordinar. So.. varsta nu-i o problema!

miciarox

miciarox

uauuuuuuuuuu...

18 Nov 2008, 20:25

incitant,foarte incitant...nu-ti fa griji,varsta n-ar trebui sa fie o problema.dar intr-adevar ar trebui sa astepti pana iti vei da seama ce simte cu adevarat pentru tine.te-ai gandit k ar putea sa simta la fel si din aceleasi motive sa nu aiba curaj sa-ti spuna???ar fi tare de tot.orcum la un moment dat trebuie sa-i spui pt k va vizeaza pe amandoi,nu?

dykutza

dykutza

nu zi HOP pin'n-ai sari...

18 Nov 2008, 18:13

dificil,intrigant si nicidecum imposibil ;)...ce zici daca si ea e exact in aceasi situatie? :D
nu cred ca virsta e o piedika de a fi alaturi de persoana iubita...e absurd.Faptul ca va intelegeti,sunteti alaturi in clipele grele si,mai ales,sunteti cei mai buni prieteni favorizeza,zik eu,o relatie de succes...e foarte greu ,pe linga faptul ca iubesti,sa gasesti in persoana iubita si un prieten adevarat...mi-i putin cunoscuta situatia,de aia si cred ca ar fi cazul sa te convingi nitzel de reciprocitate si sa-ti incerci norokul...incercarea vina n-are!cel putin nu o sa te mai kinui in halu asta si o sa stii de care parte sa fii pe viitor...BAFTA!!! :)

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.