Ce apreciaza barbatii

by: monita
Ce aprecieaza cel mai mult un barbat la o femeie?

lorena24

lorena24

Greu de spus!

23 Nov 2007, 09:21

Dar ce aprecioaza o femeie la un barbat..in ciuda tuturor statisticilor facute..eu cred ca e greu de spus exact ce prefera un barbat..pentru ca depinde de barbat..un barbat din milioanele de barbati de pe Terra..e dificil..nu se compara unul cu altul la fel cum se intampla si cu noi,femeile..asa ca nu avem de unde stii..putem sa ne dam cu parerea..aleatoriu..si sa spunem ceea ce ne-am dori noi sa aprecieze:sa aprecieze increderea,sinceritatea,buna comunicare,fidelitatea..iubirea noastra fata de ei,grija noastra fata de ei..etc

pisi

pisi

mai multe chestii

19 Oct 2007, 19:44

Eu cred ca barbatii apreciaza mai multe chestii la noi,femeile: frumusetea,inteligenta,delicatetea,eleganta in gesturi,bunul simt si fidelitatea.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.