Cum pot sa-l cuceresc?

by: eddya
Buna!sunt indragostita si eu de un barbat mai mare decat mine cu 15 ani,este singur,ne cunoastem bine,suntem prieteni si chiar avem o relatie mai speciala de 9 luni de zile,insa el mi-a spus ca nu vrea o relatie cu nimeni,e satul si ca mai incolo,si atunci cand e dispus eu voi fi aleasa,insa cum sa l cuceresc?chiar imi place mult! eu am 19 ani! va rog sfaturi!...multumesc!

lolitalove

lolitalove

....

28 Iul 2011, 04:01

iubita sunt vrajeli .......el e mult mai mare de cat tine ...iar prin aceasta tactica iti va parea tie interesant ........asta o inveti cu experienta ....te asigur eu .....vrea sex ...vrea prosteala maxima in capul tau ..sa fi obsedata de el si el sa isi faca de cap (ca daca nu era curvar nu te incurca aiurea )....un barbat serios la varsta aia stie ce vrea .....si asta stie ce vrea ......vrea proasta care sa-i inghita mofturile si asa zisele sensibilitaturi pe care le are ....e un egoist de aia nu are succes la femei de varsta lui ca alea stiu ce vor .....
tu CHEAR CREZI CA IAR FI RUSINE SA ZICA LUMI CA AVETI O RELATIE ???? sa fim seriosi ....si-ar scri-o in frunte ...ca ce barbat e, uite ce fetiscana inca mai poate agata .
daca vrei sa fi cu el stai si rabdai capricile ....dar sincer ...nu cred ca se merita ...o data ce el e egoist, egoist va ramane .....daca din start tr sa alergi tu ptr el si sa faci sacrificii e clar .

eddya

eddya

cum/..

08 Iun 2011, 17:10

s-a spus si mai sus da probabil ca sunt minciuni ca sa ma mai tina ceva timp langa el pana probabil sa plictiseste si gata,sai intradevar un barbat mai mare nu inseamna ca e mai matur in cazul lui nu,aa si inca ceva din ce am vazut,asa am inceput sa fac sa-l cam dau deoparte sa mi vad de viata si tineretea mea!va multumesc frumos!

eddya

eddya

sincer...

08 Iun 2011, 17:07

nu stiu de ce nu e oficiala,probabil il impiedica varsta,sau stiu e ce?probabil ii e frica de ce vor spune ai lui sau prietenii cum ca si-a luat ca iubita o fata de 20 de ani,si probabil de asta,altfel nu stiu de ce! ne intelegem ok,mai are el momente cand incepe cu tot felul de reprosuri e un rasfatat,si mofturos,nu i plac responsabilitatile,,insa nu pot renunta la el,cand il tratez cu indiferenta ce supara zice ca ce am de nu-l caut si etc,e gelos adica daca vede ca vorbesc cu cineva face gura un pic sa zic asa,,,apoi zice ca nu e gelos doar a zis asa,nici el nu cred ca stie ce vrea!

de ce nu e oficiala relatia voastra?

03 Iun 2011, 18:50

caci nu am inteles ce il impiedica sa fie cu tine ... Daca vrei sa il cuceresti trateaza-l cu indiferenta!

eva31

eva31

Pai...

26 Mai 2011, 00:04

Nu prea stiu ce sa spun. Un barbat la 34 de ani nu prea sta singur, decat daca a trecut inainte prin niste traume emotionale. Nu stiu, ai si tu rabdare si stai langa el. MAi ales ca sunteti si prieteni.

eddya

eddya

merci!

23 Mai 2011, 23:14

asta si fac,,,sunt ceea ce sunt si nu ma complic prea mult,il sun si eu,ii vorbesc frumos il alint,cum imi face si el si etc,e totul reciproc! el a zis ca sa lasam totul sa vina de la sine,s icam asa este,,si el mi a spus de multe ori ca ma place foarte mult si ma doreste si ca tine foarte mult la mine! si na.....totul a evoluat fata de la inceput si el a spus asta,acum sa vedem ce va mai fi eu sper ca o relatie oficiala si frumoasa!kiss

look_at_me_ok

look_at_me_ok

Fii tu insuti

23 Mai 2011, 19:55

Nu trebuie sa faci ceva TARE special,pur si simplu petrece cit mai mult timp alaturi de el.Trebuie totul sa fie reciproc.Nu-l grabi,nu insista,nu incerca sa fii alta doar pentru el sau sa faci ceea ce crezi ca i-ar placea...Daca lucrurile dintre voi nu vor evolua in mod natural,firesc ...nu vei fi niciodata cu adevarat fericita.Bafta!