curiozitate

by: anca0311
de ce ma evita cand e cu iubita lui si se face k nu ma cunoaste iar uneori k nu ma vede iar cand e singur ma saluta? in urma cu cateva luni ne-am sarutat si am dansat intr-o seara si cam atat...
nush.. e foarte curios k de fiecare data cand e singur si eu nu am mai vazut-o pe ea de mult timp pare destul de deschis fata de mine (dar nu f mult) si cand o vad are reactii neasteptate- "nu" ma vede(parca s-ar uita prin mine) si pleaca repede cu ea. prima data l-am vazut cu ea dupa seara de care am pomenit mai sus...
so? :)

anca0311

anca0311

..

06 Iun 2008, 18:02

am inteles. dar am motive sa cred k ei sunt impreuna de dupa seara aia.. adik la vreo doua-trei saptamani.. si atunci cum s-ar explica? intr-o vreme ieseam cu un tip cu care(am aflat dupa aceea)se cunostea si tot asa era..adik ma saluta cand era prietenul meu intors cu spatele..si in rest era cat de rece putea cu mine

panterootza

panterootza

posibilitatzi...

06 Iun 2008, 12:57

daca in seara ¨´incidentului´´(:D)era deja implicat in relatia cu ea,probabil se teme,in cazul in care ar initia o discutie(chiar si banala)cu tine,in prezenta ei,l-ai putea da de gol cumva,sau si-ar putea ea da seama de ceva...(valabil in cazul in care ea nu stie adevarul)...in cazul in care ea stie ce s-a intamplat,e posibil k indiferentza lui fatza de tine sa se manifeste la cererea ei(ceva de genul:¨te iert,dar vreau sa imi demonstrezi ca nu te intereseaza ca persoana sau femeie¨;iar el incearca sa faca asta,evitandu-te)...alta explicatie ar fi ca tipa e geloasa,si salutandu-te sau schimband cateva cuvinte cu tine de fatza cu ea,nu ar justifica ca esti o ´´veche cunostintza¨´,sau o ´´prietena din copilarie´¨(in cazul in care tipa ii cunoaste cercul de prieteni si majoritatea cunostintelor).