de ce mereu asha 2

by: straightface
cand ne mai vedeam la un suc :| mereu imi zice k ii e dor de mine si kat a fost de prost k ne-am despartit... eu nu l-am putut ierta adika paote l-am iertat dar nu as mai putea sa reincep o relatie q el desji inauntrul meu mor de suparare cand vad ca ea isi bate joc de el... fiakare culege ce seamana dar totusji... chiar atat de frica sa ii fie ka ramane singur incat sa ii accepte toate acestea? bineinteles ca iesirile noastre se terminau de fiekare data in pat ... eu fiind prea slaba doar atunci cand e vb de el... iar el simtzindu-l cat de mult ma doreste.. sunt realista si stiu ca poate m-a cautat iar doar ptr ca avea kef de o partida q mine dar stiu ca e vb si de altceva... il vad ka sufera knd vede p strada cupluri tinandu-se de mana il vad cat de trist este ptr k numai are o relatie qm a avut-o q mine odata... cineva mi-a spus k poate incerca sa fim aqm doar prieteni pana knd imi recastiga increderea sa fiu iar q el... prima oara knd mi-a propus direct eu refuzand, dar totusi nu trb sa mi povesteasca mie de ea adica asa ar vrea sa mi castige increderea sau ce este in capul lui? ca de o simpla prietenie sigur nu e vb.. stie k noi2niciodata nu vom putea fi friends iar de vb

seagull

seagull

...

07 Oct 2008, 15:17

de ce sa-ti complici viata incercand sa-ti dai seama ce vrea cineva care nu stie ce vrea? think about it ;)

egodog

egodog

stop!

03 Oct 2008, 18:27

nu crezi ca e mai bine sa-l lasi pe el sa se lafaie in patul ce si l-a asternut si tu sa iti vezi ed ale tale? de ce sa-ti complici si tu viata? gata, ce a fost a fost. inteleg, tii la el, sunteti prieteni, dar tu unde esti? orgolil tau, sentimentele tale... ai grija de tine si nu lasa problemele lui sa te deprime si pe tine.

pusicutza07

pusicutza07

intrebare?!

05 Aug 2008, 11:56

RENUNTA! OPRESTE-TE!!! GATAAAAAA!