de ce mereu e asha?

by: straightface
buna tuturor in primul rand ... a trecut ceva vreme de cand nu am mai scris p forumul ele si cand am scris ... a fost acum cateva luni kand nu intelegeam dc fostul meu iubit inca ma cauta desi are o prietena din mom in care s-a desp de mine de fapt... acea fata a fost cauza despartirii mele de el... de atunci m-a mai kautat lasand un interval de cateva luni intre "cautari" prima oara era inca q ea si mi-a zis sa ne impacam si el se va despartzi de ea ca oricum relatia lor nu prea este relatie.. nimic mai mult decat sex cand se vad asta ptr k ea este din alt oras :| eu l-am iubit mult si mereu i-am aratat asta dar ea este diferita de mine si el mereu vrea sa ma regaseasca p mine in ea ceea ce este imposibil caci totzi oamenii au caracterul lor... dar asta nu e o scuza ka ea sa fie atat de indiferenta q el si sa permita sa nu se vada 5 luni din diverse motive aberante ... sa nu vrea sa vb cu el la tel caci fata are sesiune si ii distrage atentia dar ... ce poate fi mai frumos decat sa vb la tel q prietenul tau daca nici makar nu va vedeti? sau cand se enerveaza p el il injura... eu bineinteles stiu toate astea de la el caci a avut nesimtirea sa-mi spuna cand ne mai vedeam

pusicutza07

pusicutza07

intrebare?!

05 Aug 2008, 11:54

de fapt de ce te intreseaza ce i se intmapla lui?! tu nu ai viata ta?! tu...ce ai!? aduna-te fat-o si revino-ti! ce esti tu, mama lui? sau avocata lui? saracutzul de el! sufera....ce si-a luat, te-ai prins?! repet: aduna-te fat-o ca e ridicol ceea ce faci! crede-ma!