Dilema

by: nonette
as putea sa spun ca ma aflu simultan in doua relatii. una dintre ele imi ofera sexul de care am nevoie iar cealalta imi ofera iubirea si sprijunul necesar. cel cu "sprijinul" nu primeste si sex dar nu stiu cat pot sa mai aman momentul. chestia este ca nu-l doresc fizic. iar cu celalalt sexul e demential dar atat in rest nimic, zero. va trebui sa aleg. voi ce ati alege> sex nebun?> sau o persoana care va intelege perect dar nu va atrage fizic?

eva31

eva31

Un al treilea......

01 Apr 2011, 03:20

Le-as da papucii celor doi si as astepta sa gasesc genul meu de barbat.

stoe

stoe

nu am inteles un lucru

02 Sep 2010, 23:18

tu, il iubesti pe cel care iti ofera iubirea si sprijinul ? ... sau amandoi pt tine sunt doar unelte ??

cel putin asa vad eu situatia, dupa cum ai explicat.

daca e asa, amandoi te sprijina ... unul din ei te sprijina material, e in limba dupa tine si ar face orice ii spui, iar celalalt iti ofera placerea ...

daca l-ai iubi sificient de mult pe ce-l de-al doilea sunt sigur ca nu l-ai mai insela cu alta persoana .. doar pt sex ...

alt treilea

25 Aug 2010, 07:08

cauta-ti un altul care sa imbine ce iti ofera cei doi la un loc.

lilly_buterfly

lilly_buterfly

Da

24 Aug 2010, 11:37

poti incerca sexul cu cel cu care te intelegi, insa daca nu merge, nu merge si basta. Sexul cu cineva nu iti va placea pe parcurs, nu exista asa ceva!

emineasca9

emineasca9

...intr-un tarziu...

21 Aug 2010, 18:41

...vei avea nevoie de un suflet cald langa tine,sexul se poete imbunatati..../

emineasca9

emineasca9

iti recomand sa alegi...

21 Aug 2010, 18:18

..ce te-ar multumi mai mult ,din cele doua situatii.Este greu dar trebuie sa alegi.Incearca toutusi si sexul cu cel care nu te atrage fizic,s-ar putea sa-ti placa si vei trece peste partea fizica cu usurinta.Bafta!!!