draga mananci prea mult?

by: alexandras
ieri eram la masa cu amicii si cu fostul meu prieten, DECI FOSTUl si mi-am comandat de mancare si asta mi-a laut portisa din fata si mi-a zis sa mi comand altceva ca mananc prea mult..x(

si a adaugat ca stie ca mananc mult sa compensez lips alui din viata mea..mi s-a parut superr penibil

maara

maara

adu-l Doamne in ghiara mea!!!!!!!!!!!!!

23 Iul 2009, 10:45

Doamne, unde nu mi-ar cadea si mie in preajma un specimen dintrasta, sa ma racoresc de toate mitocaniile inghitite de femei de-a lungul vremii!
Sa-i spun cateva de sa-i nu-i mai trebuiasca femeie, cate zile il va mai rabda soarele! Presupun ca ai o geanta dintrasta la moda, de juma de metru patrat, data viitoare daca nu-l poti pune la punct prin vorbe, trage-i o geanta in cap sa-i zboare impresiile de macho si nu-l mai lasa sa te domine!

valeria123

valeria123

fugi

09 Iul 2009, 09:54

e dea dreptul scirbos, imi sunt si mie cunoscute astfel de situatii. "fugi" cit poti mai departe. asa tipi nu meita nici o atentie in vre-un cerc feminin

alexandras

alexandras

..

07 Iul 2009, 15:25

mi se face scarba de el. si nu pot deloc sa-l conving ca sunt bine fara el. tot imi baga texte de idiot. il detest

warden

warden

02 Iul 2009, 20:17

Barbatii au un simt al umorului mai complex decat pare. :)

ce sa-i ceri???

02 Iul 2009, 05:15

daca pe el atat l-a dus capul...ce sa-i faci...? a subliniat faptul ca el a fost CINEVA pt tine...ipocriti....

babytree

babytree

..

01 Iul 2009, 15:29

mare taran..si cat incredere are in el

china8

china8

mare prost...

30 Iun 2009, 22:21

sincer..nu merita atentia ta...