Cum seduci un barbat din zodia Balanta?

by: mini
Cum seduci un barbat din zodia Balanta? Mi-a cazut de curand unul oarecum mai cu tronc...

julya

julya

:-)

05 Apr 2012, 04:19

eu sunt fecioara si sunt cu un baiat care este balanta.avem o relatie foarte deschisa si ok.El e foarte atent cu mine imi face toate placerile si eu normal,la randul meu.Dupa cum am citit eu de balante sunt foarte buni la suflet si daca persoanele dragi de langa ei sunt fericite si ei sunt.

missy_myutza

missy_myutza

boala lunga,moarte sigura...

02 Ian 2009, 19:53

stiu ce simti,chiar asta simt si eu acum tot pt o balanta care imi este sot,o relatie in care tu sa faci totul ,sa nu primesti mai nimic si sa dai si sufletul din tine pt un zambet...,nu merge...

missy_myutza

missy_myutza

fugi de el!

02 Ian 2009, 14:45

daca vrei sa vezi cum e viata un calvar sa ai o relatie cu balanta...,dupa aproape 2 ani jumate asta pot spune,dai tot ...si sufletul din tine si va primi tot pt ca el merita,dar tu nu meriti nimic ,ai numai datorii fata de el...

loreung

loreung

da pe mine cine ma ajuta ???

01 Ian 2009, 02:08

mi a picta tare cu tronc o balanta,dar el e cu 4 ani mai mic....si cica balanta -pesti nici nu merge...ce ma fac uffff

printessa

printessa

Cu putina indiferenta....obti ce vrei de la o bala

19 Apr 2007, 13:07

sotul meu este balanta si chiar una foarte dura si incapatanata! Pur si simplu l-am pus pe un teren alunecos...putina nesiguranta,adaugand un strop de indiferenta, multa pasiune....eu am spus "da". a trecut 3 ani si imi spune in putinele momente de nostalgie ca sunt cea mai buna in materie de seductie! binenteles...nu il cred...totul a fost reciproc, pentru ca mi-am luat-o cu varf si indesat pentru toata viata!

missy_myutza

missy_myutza

FIECARE OM ARE PARTICULARITARILE LUI

09 Ian 2007, 23:12

Poate ca opinia mea nu e valabila pt toti ,dar ca o parere feminina despre barbatul balanta asa mi-am format-o eu....De fapt sigur fiecare om are un caracter format in functie de elementele sociale personale.

missy_myutza

missy_myutza

09 Ian 2007, 23:11

Poate ca opinia mea nu e valabila pt toti ,dar ca o parere feminina despre barbatul balanta asa mi-am format-o eu....De fapt sigur fiecare om are un caracter format in functie de elementele sociale personale.

missy_myutza

missy_myutza

09 Ian 2007, 23:11

mini

mini

miss_myutza

06 Ian 2007, 13:30

De ce spui ca au doar vitezele incet si foarte-incet? Chiar asa de comode si lenese sa fie balantele astea? In ce sens? Nu prea le au cu munca, dorm toata ziua, nu fac treaba prin casa sau ce?

mini

mini

scump1k

06 Ian 2007, 13:28

Dar tu ce zodie esti? Asta asa ca sunt curioasa daca voi makr va potriviti...

Intre timp, am incercat cam ce mi-ai sugerat tu si El flirteaza intr-adevar cu mine, dar cam atat. Nu am reusit inca sa facem nici unul pasul decisiv. Mie mi-e frik k el nu face nimic pt k nu vrea...

scump1k

scump1k

:)

27 Dec 2006, 00:00

balanta eu zic ca o potzi seduce usor pt ca potzi sa o balanseszi un pic is cam timpzi la inceput dar incearca tu prima si isi da drumul si prietenul meu e in zidia balanta si mi-a fost greu sa il seduc dar pana la urma tot al meu a fost nu te da batuta el nu o sa te caute chiar daca te iubeste nici pe mine nu mo cautat l-am cautat eu si uite ca a meritat suntem de 1 an si jumatate impreuna asa ca fa primul pas u ca acela e cel mai iportatnt intr-o relatzie:)

missy_myutza

missy_myutza

e greu...,dar daca merita...

30 Nov 2006, 14:20

Stiu si eu acum ce fel de om este balanta...,trebuie sa lupti cu tine pt el....E f greu ,dar daca crezi ca merita fa tu primul pas,el nu e in stare sa faca asta din nesiguranta ,din teama ,dar cel putin "balanta"mea e minunata si merita efortul....Sunt f lenesi si comozi ,au doua viteze..."incet si f incet"....Succes!

mini

mini

Ok

29 Nov 2006, 21:52

Dar daca astept sa faca el primul pas, mi-e frik k am mari sanse sa mor virgina... sincer vorbind acum...

madutzy

madutzy

buna

28 Nov 2006, 18:55

....sunt de acord cu pinky...trebuie sa fii tu insusi...sa te porti kt mai natural si sa-i dai de inteles k iti place de el.Am si eu o obsesie k sa zic asa in leg cu aceasta zodie....ce am obs este k maj baietiilor care sunt in aceasta zodie...asteapta sa faci u primul pas,pe langa asta sunt f glumeti...Mini,poate dak ai incerca u intr-un fel sa faci primul pas...ai avea mai mult de castigat..acum depinde si de alte aspecte ale respectivului...bafta oricum..;)

pinky

pinky

:)

28 Nov 2006, 18:34

pai... :D in general balantele (eu sunt balanta) pot fi seduse foarte usor, trebuie sa fii vesela si naturala, oricum, da-i de inteles, subtil, ca iti place de el si daca si el simte la fel o sa primesti repede un raspuns :) cred eu :D

lalka

lalka

pai...

24 Nov 2006, 21:00

nu stiu poate ai tu mai multa experienta:)