Cadouri de Florii

by: moderator
Se apropie ziua mamei mele de nume, de Florii, si nu stiu ce cadou sa-i cumpar, vreau sa fie ceva mai special, sunt constienta ca o va impresiona orice i-as lua dar astept sugestii si idei de cadouri, voi ce daruiti celor dragi?

wonderland

wonderland

Florii

03 Apr 2012, 11:18

eu ii daruiesc flori mamei, in fiecare an, de Florii, ii plac toate florile, in special cele de sezon, pentru ea este cea mai mare bucurie:)

roarta

roarta

cadouri de Florii

02 Apr 2012, 18:07

Buna
Incearca http://roarta.com , cu siguranta vei gasi ceva interesant si la preturi foarte bune. Sunt produse hand made si au garantie de returnare in 15 zile.
Sarbatori cu bine

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.