Barbatii Varsator

by: melania_antony
Ce parere aveti despre barbatii Varsator?

varsator69

varsator69

Fericireeee!

21 Aug 2008, 19:16

Varsatorul este un amant foarte senzual, inzestrat cu senzualitatea naturala tipica zodiilor de pamant. Este un sentimental tandru, care nu stie ce este egoismul in pat si tine la placerea reciproca. O data relaxat in prezenta ta, va renunta la rezerve si iti va arata tot ce poate. Firea lui ambitioasa se aplica si in dormitor si va face tot posibilul sa te faca fericita. Ii place sa primeasca ordine in pat, sa ii spui clar ce doresti si el sa indeplineasca.Nopti albe in dormitor si clipe de neuitat, dar nu numai in dormitor!!!!Succes!!!

varsator69

varsator69

libertateeeeee!!!!

21 Aug 2008, 16:50

secretul in relatia cu un varsator este de ai da libertatea de miscare de a visa cu ochii deschisi, de gandire.Un varsator are nevoie de un prieten langa el nu de o povara.Iubita unui varsator trebuie sa fie cel mai bun prieten si confident al acestuia si doar atunci poti sa spui ca esti fericita cu un varsator...incearca si nu o sa-ti para rau!!!!! Daca faci astea, chiar daca nu te ridici la vastele lui cunostinte generale, te va ridica la nivelul lui. Pentru a satisface un varsator ai nevoie de multa,multa imaginatie si rabdare. Stiu sa faca orice si nu se dau in laturi de la a exploara noi taramuri, de care altii nici macar nu viseaza sa se apropie.Secces!!!!

tequila

tequila

varsatoare vs varsator

11 Aug 2008, 08:58

mi-a dat papucii cand imi era lumea mai draga si cand credeam k lucruruile merg din ce in ce mai bine, iar acum s-a intors(dupa cateva luni bune) spunandu-mi k regreta! Concluzia: sunt IMPREVIZIBILI si EGOISTI!

bebeangel

bebeangel

sh eu sunt o varsatoare

09 Aug 2008, 23:53

eu sunt o varsatoare care a fost cu un varsator..... Initzial am crezut ca totul va fi super sh sincer chiar asha a fost. Dar ceea ce nu a mers poate ca a fost faptul ca suntem prea asemanatori, prea se bateau cap in cap ideeile noastre, asha cum am zis la inceput a fost super.... adik e bn sa ai pe cineva care gandeshte la fel k tn.... pana in momentul in care ai senzatzia ca itzi citshte gandurile.... sh itzi invatdeaza intimitatea...... Oricum recunosc ca sh eu sunt foarte dificila in relatzii...... In schimb ceea ce imi place in general la varsatori e faptul ca sunt foarte sinceri si ca lupta pentru ceea ce vor.... sh va garantez asta

gabymatyas

gabymatyas

varsatorii

05 Aug 2008, 08:15

Am citit undeva ca cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci ca sa tii un varsator este sa nu-l tii. Si e adevarat. Desi sunt , in general, persoane loiale, amabile,vesele, familiste, sunt greu de suportat iar sotiile lor sunt niste "martire".

airam9

airam9

Continuare:

04 Aug 2008, 16:22

dar...dupa cateva saptamani m-a intrebat daca vreau sa ne impacam... nu m-am lasat usor dar am acceptat punandu-i niste conditzii. dupa ce ne-am impacat nu ne-am vazut pentru ca eu tot trebuia sa merg in oras ca sa fac diferite lucruri...in fine... dupa cateva zile cand veneam din oras am aflat ca el shi-a mai facut o iubita( pentru ca era prea timid : ea l-a parasit dupa cateva ore) ... in acea seara i-am spus pe mess ce am aflat si cand i-am spus el a spus:"si?" parea sa nu-i pese....i-am spus ca ma deranjeaza si am pus punct relatiei fara spun ca ramanem prieteni....dar el de fiecare data cand intru pe mess incepe sa vorbeasca cu mine....ultima data a spus: sall. cf? ma mai iubesti? .... eu n-am stiut ce sa spun si i-am spus ca ma uit la tv si atunci el a spus ca iese ca sa nu ma deranjeze... de atunci adica de acum 2 zile...nu a mai vorbit cu mine pe mess doar m-a salutat cand m-a vazut pe strada... asta e povestea mea cu un varsator...apropo...eu sunt leu...^.^peace!

airam9

airam9

Din ce scriu eu potzi sa-tzi dai seama cum pot fi

04 Aug 2008, 16:14

Eu am avut nu de mult o relatie cu un varsator si nu a mers bine deloc . Relatia noastra a inceput pe mess dupa ce intr-o zi am jucat volley cu el shi cu nishte prieteni (fete+baieti) . A doua zi cand ne-am intalnit toata gasca (pot sa spun asa...) adica tot grupul nostru de prieteni ... el aproape ca nu a vorbit deloc cu mine... nu m-a bagat in seama... in schimb... flirta cu prietena mea cea mai buna ~X( ... m-am enervat ...iar cand am ajuns acasa am plans...si m-a sunat prietena aceea si tot imi spunea ce norocoasa sunt si cat ma iubeste el...eu nu stiam ce sa mai cred... pe mess imi trimitea chestii dragutze prin care imi arata ca ma iubeste si pe telefon am primit multe sms-uri poezii romantice(vreo 5 pe zi) etc ...asta in primele 3 zile dupa aceea cred ca i s-a terminat creditul:D...anyway.... afara continua tot cu prietena mea cea mai buna ... pana intr-o zi cand shi-a dat seama ca sunt geloasa shi ne-am sarutat pentru prima oara:X:X...dar dupa aceea tot cu prietena mea a continuat... in final a inceput si sa o pipaie ... cu ea vorbea tot timpul si cu mine deloc...am decis sa pun punct relatiei si sa ramanem amici ... dar...

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.