Care este culoarea care influenteaza pozitiv Varsatorul?

by: andreea_patrascu
Fiecare zodie in parte are o culoarea care influenteaza in mod pozitiv ?

tavutzza

tavutzza

pt melania_antony

06 Aug 2008, 18:33

daca nu stiai ...varsatorul are semn definitoriu aerul nu apa!de exemplu si eu sunt varsator nu imi place rock-ul dar iubesc culoarea neagra!consider ca nu exista o culoare specifica fiecarei zodii,fiecare se imbraca cum vrea si cu ce ii sta bine!;-)cum te-ar putea influenta pozitiv o culoare?zice-ti-mi si mie ca de felul meu sunt cam pesimista,poate vreo culoare o sa-mi ofere si mie putin pozitivism!;-)

julya_ionescu

julya_ionescu

culori

06 Feb 2008, 18:31

Intr-adevar culoriile pe care le purtam ne influenteaza comportamentul si starea de spirit.
Pe mine ma bine dispune si imi ofera incredre in mine bejul. Varsatorii si pestii sunt favorizati de galben si albastru.

melania_antony

melania_antony

albastru

06 Feb 2008, 18:22

Fiind o zodie de apa, albastru este culoarea care te influenteaza pozitiv daca esti Varsator.

amalia_07

amalia_07

Rosu

06 Feb 2008, 18:20

Din cate stiu eu rosu este culoarea care ne impulsioneaza. Atunci cand ne simtim slabiti ar trebui sa purtam aceasta culoare indiferent de zodie ne energizeaza atat pe noi cat si pe cei din jur.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.