Cea mai nesuferita zodie

by: pisi
Care vi se pare cea mai nesuferita zodie pe care ati intalnit-o pana acum si de ce?

blacktulipe

blacktulipe

fara doar si poate SCORPIONII!!!!!!!!!!!

04 Dec 2011, 04:27

am 40 de ani si toata viata mea am fost inconjurata de scorpioni...sant egoisti,rai,plini de ei,au impresia ca iti fac o favoare daca ti se adreseaza si nimeni nu e mai frumos,destept si puternic ca ei...daca simt ca esti o fire slaba te fac sa treci prin chinurile infernului dar daca te simt ca esti puternica sant lasi...daca ai vreun secret nu il spune unui scorpion..sant mari santajisti...fetelor aveti mare grija cand va indragostiti de un scorpion...sant foarte senzuali si mari maestri in arta seductiei....pot deveni usor ca un drog care stii ca iti face rau dar nu poti renunta la el.

blacktulipe

blacktulipe

fara doar si poate SCORPIONII

04 Dec 2011, 04:15

fostul...scorpion,cumnatul...scorpion,tatal meu....scorpion,o colega...scorpion....toti la fel de plini de sine.ei sant cei mai frumosi cei mai destepti si de neinlocuit..fara ei pamantul nu se invarte si ce e mai rau e ca sant gelosi si violenti...sant capabili sa te faca sa suferi chinurile infernului daca esti o fire slaba,dar daca simt ca esti puternic devin lasi...am 40 de ani si toata viata mea am fost inconjurata de scorpioni asa ca stiu despre ce vorbesc....

3u93n

3u93n

Scorpioni

03 Iun 2011, 12:36

Pentru ca din nefericire sunt foarte razbunatori atunci cand te considera dusman , altfel ne intelegem perfect

darcom

darcom

Cea mai nesuferita zodie?

31 Mai 2011, 01:50

Se poate face o lista iar acea lista va avea un cap de afis.
Pe primul loc este leul.Egositi,mizerabili(caracter ma refer),posesivi,aroganti si zgarciti foc.
Leul este de-o inteligenta rara dar ce folos,daca treburile nu decurg asa cum vor ei inteligenta o foloseste in scopuri distructive.
Scorpionul.Pentru ca nu am cum sa-l pun la un loc cu leul,il pun pe locul doi.Scorpionul are o singura parte buna,este un excelent parinte in rest,da si fugi de persoanele astea.
Berbec.Sunt foarte parolisti in schimb nu isi arata niciodata afectiunea fata de cineva,critica extrem de mult si devin repede extrem de impulsivi.Atat berbec-ul cat si leu-l cu greu stiu sa spuna un multumesc cand le faci un favor.

Asta nu inseamna ca nu sunt si unii mai bine educati printre ei.

bridezilla

19 Ian 2011, 12:28

Orice fetita viseaza la ziua in care va fi mireasa.
Orice viitoare mireasa isi tot planifica in minte nunta visurilor ei.
Orice mireasa abia asteapta luna de miere.
Si apoi...incepe viata in doi. Sau in 3 ori in 4! :lol: Cu copii, catei sau purcei....

Vino cu noi sa ne povestim una alteia experientele de (viitoare) mireasa, de mame si, inainte de toate, de femeie!
Pentru ca....daca noi nu ne ajutam una pe alta, atunci cine?

Inca nu esti bridezilla?

www.suntbridezilla.com

sadboy

sadboy

cea mai nesuferita zodie...

18 Ian 2011, 02:05

Sunt fecior si am citit o caracterizare negativa a zodiei mele f bine facuta - @nc@ e personajul care a facut-o.

Oare aceasta caracterizare are ceva de-a face si cu invidia ? faptul ca fecioara este cea mai inteligenta zodie, cei mai corecti si cu cel mai mult bun simt..... nu cred ca le convine celorlalti limitati - treaba asta :)

Totusi am sa le multumesc

bebelusa21

bebelusa21

pt monica_prodan

28 Apr 2009, 03:26

te inseli amarnic in privinta racilor.daca ai fii stiut cum sa iei un rac ti-ai fii dat seama ca nu e asa cum crezi tu. consider ca voi gemeni aveti un defect mai mare ca al nostru va place sa fiti in centrul atentie si va chinuiti sa faceti asta.va place sa criticati pe alti.simplu cand spui gemeni spui o persoana cu 2 fete(((

bebelusa21

bebelusa21

va spun sincera...

28 Apr 2009, 03:21

capriconii ..... fugiti de ei eu am cunoscut un singur capricon pana acum si am decis sa nu al mai vad niciodata eu sunt rac si prefer sa evit totul stiind ac nu ami evem nici o legatura

monica_prodan

monica_prodan

reacoaicele

23 Apr 2009, 20:51

Sunt geaman si le urasc pe astea pt k m-a facut una sa sufar dupa ce eu am "calcat-o" in picioare:)). Sunt razbunatoare pana la sangre, chiar masochiste si pe cuvantul meu ca sunt ipocrite. Dar parca tot as mai iubi una, la cat de bune sunt in pat:)).
Cumparati de pe www.megashops.ro ce vreti la preturi miiici

rodikutza

rodikutza

zodii...zodii...

23 Apr 2009, 19:23

Fiecare zodie are defecte si calitati...dar le vedem intotdeauna mai bine pe ale celorlalti..De ex, eu sunt in zodia Pesti...am o parere foarte buna despre cei din zodia mea (e si normal, nu?!), dar am o parere destul de negativa despre unele zodii: varsator, scorpion,etc..Cred ca fiecare dintre noi a avut conflicte semeni de-ai nostri...si e normal sa aiba o parere buna sau proasta despre anumite zodii.

gulia

gulia

ptr.@nc@

14 Mar 2009, 21:37

Pe internet sunt zodiile anului,zodiile anului 2009,dupa ce se scrie tot despre o anumita zodie,mai scrie cam asa "Ce vrei sa stii si nimeni nu-ti spune".Se scrie aici numai defectele zodiilor. La fiecare zodie scrie asa ceva. @nc@ a luat pentru fecioara numai ce scrie in aceasta rubrica,adica numai defectele si cele mai urate.Fecioara are si multe calitati,nu exista o zodie care are numai calitati si alta zodie numai cu defecte,cum a prezentat-o pe Fecioara @nc@
Tu @nc@ ce zodie esti? ai citit la zodia ta la "ce vrei sa stii si nimeni nu iti spune?" si ce scrie?
Eu sunt fecioara dar nimic din ce ai scris tu nu mi se potriveste,nu critic si nu ma bag in viata nimanui,eu ma conduc dupa proverbul "ceace tie nu iti place,altuia nu-i face"

andreea_mandra

andreea_mandra

ce distractiv.....:)))))

11 Mar 2009, 08:24

Ce frumos a degenerat discutia asta in usoare altercatii....:D Fiecare dintre noi avem compatibilitati si incompatibilitati.De aici ne si pare noua ca anumite zodii sunt nesuferite. Fiecare zodie de fapt are partea ei proasta. Depinde cum esti ca si persoana.Eu sunt fecioara, dar mi se potrivesc atat de putine caracteristici ale acestei zodii. Conteaza foarte mult si ascendentul. Deci....relaxati-va....:)))))))

soffia

soffia

nu cred ca exista o zodie nesuferita

10 Ian 2009, 14:37

dar taurii asa cum zicea cineva, sunt cei mai introvertiti si greu de induplecat, pt ei ce e emotional nu conteaza, sunt blocati intr-o gandire egoista
dar asta mai tine si de compatibilitate si de cum ajungi la ei...incet, sigur...mult de munca

anghela

anghela

subiect abordat gresit.

21 Nov 2008, 22:08

Vad ca "Gemenii" nu va sunt prieteni...si stiu ei de ce...poate ca nu le plac cei superficiali in gandire.
Si se mai spune: "vrei sa pleci la un drum lung si greu?...ia un geaman cu tine".

tasia

tasia

Gemeni

15 Oct 2008, 16:55

Inclin sa cred ca gemenii sunt nesuferiti, dar categoric sunt si exceptii...

adeline18

adeline18

pisi

15 Oct 2008, 15:04

dar de ce te ataci... ( esti gemeni, nu? )in alt topic..am spus exista si exceptii..daca ai observat..si oricum..fiecare are alta zodie..si i se pare ca total alta zodie e cea mai nesuferita... mie nu mi se potriveste sub nici o forma zodia..sunt fecioara cu ascendent in sagetator..ne dam cu parerea fiecare...conteaza mult mediul in care ai crescut si educatia...

pisi

pisi

deci

15 Oct 2008, 01:35

deci

sa inteleg din descrierea voastra ca toti escrocii, hotii, borfasii, sunt gemeni???

sa inteleg din afirmatiile voastre ca toti mincinosii din lumea asta sunt gemeni?

terminati cu aberatiile astea, fetelor! sustinand asemenea prostii, va faceti de ras, ce naiba...

ontopic: cele mai nesuferite zodii, dupa parerea mea sunt leii (megalomani si bolnavi de orgoliu) si fecioarele (ipocrizie cat cuprinde).

adeline18

adeline18

..

14 Oct 2008, 22:04

exact cum a spus anastasia.gemenii sunt dualisti, inclinati spre minciuna. in majoritatea cazurilor cunoscute de mine, nu stiu ce vor de la viatza, acum spun ceva, peste 5 minute te deruteaza complet cu total alt lucru... niciodata nu stiu ce vor. sunt oamenii cu doua personalitati...bineinteles, acum mai pot fii si exceptii ;))

mistress

mistress

:)

13 Oct 2008, 23:39

gemenii dc?;)) de curiozitate(nu sunt gemeni:p)

adeline18

adeline18

..

13 Oct 2008, 23:35

si cea mai nesuferita zodie mi se par scorpionii, si gemenii :D

adeline18

adeline18

...next

13 Oct 2008, 23:33

"are sindromul „nimic nu e suficient de bun vreodata”. Este incapabil sa se relaxeze si sa se bucure de viata "
chiar imi place sa imi traiesc viatza din plin.. sa fac lucruri pe ultima clipa, lucruri de moment.. stii cum e..fiecare e altfel...si cunosc multe fecioare..si pot sa zic aceleasi lucru, reci suntem numai la inceput, daca stii intr-adevar cum sa faci sa se ataseze, va fii cea mai calda persoana, si iti va oferi, si te va ajuta cu tot ce poate.

adeline18

adeline18

..@nc@

13 Oct 2008, 23:30

deci sa stii ca fiecare om e altfel in felul lui si aici nu mai conteaza prea mult zodia. ca sa iti explic niste chestii.sunt fecioara.
perversa sunt,dar nu ma ascund deloc. nu imi place sa critic..dar scuzama acum, ce persoana nu critica spre exemplu daca trebuia sa te sune cineva , si te suna dupa 5 zile de la momentul vorbirii..cred ca aici toti criticam..;).. faza cu aranjatul in dulapuri... deci tin sa te anunt ca la mine hainele in dulap is toate intoarse pe dos..=)) in legatura cu cina nemteste..chiar nu imi place deloc sa imi plateasca altcineva consumatia... unghiile roase: spre deosebire chiar nu imi place sa imi rod unghiile si mi se pare dezgustator.. sfaturi nu dau decat atunci cand mi se cer, in rest nu ma implic in treburile altor oameni..spontaneitate: imi place tot ce este nou, si vreau sa experimentez lucruri nebunesti. la recunoscutul greselii,aici da, ai dreptate...atat tragem de timp, dar nu ne-am recunoaste greseala sub nici o forma

mistress

mistress

:)

08 Oct 2008, 23:56

hmm...pestii...barbatii pesti sunt in general viciosi: (alcoolisti,afemeiati... ),iar femeile pesti extrem de interesate

panterootza

panterootza

Ella*...

04 Feb 2008, 16:43

de ce esti u invidioasa pe mine?ti-am lasat id-ul meu de mess,da-mi add:)

panterootza

panterootza

pt Leo...

04 Feb 2008, 16:41

intr-adevar,nu e pt prima data cand cineva catalogheaza ´´balantza´´drept manipulatoare si shantajista...eu macar recunosc,k am momente cand sunt,dar ceea ce vreau sa shtzii e k,sunt asha doar in cazul in care ma simt indreptatzita...itzi dau un ex?daca nu mi-as fi shantajat sheful,probabil k,si acum,as fi lucrat´´la negru´´,pe un salariu de mizerie(k multzi altzi romani plecatzi peste hotare)...Atunci cand am´´prins ocazia´´(adik cand mi-am dat seama k sunt ´´om de baza¨),mi-am revendicat sus si tare,drepturile:contract de munk+salariu atractiv...normal k nu i-a placut cum am pus problema(k vezi,el avea nevoie de mine,si eu il santajez,exact asa s-a exprimat),dar zic eu k am facut bine,pana la urma,suntem amandoi multumiti...el de mine k angajata,eu-de el k sef si de locul meu de munk...

leo

leo

panterootza

03 Feb 2008, 13:05

culmea este ca zodiile astea sunt compatibile cu balanta. iti spune o scorpie...si da, ce sa ai contra balantelor? am ceva prieteni in balanta...adevarul este ca sunt cam manipulabili dar sunt de treaba...

panterootza

panterootza

observ k nu s-a gasit nimeni...

02 Feb 2008, 17:27

sa imi critice zodia(balantza)...o fi un lucru bun?:D...CEA MAI NESUFERITA ZODIE?nu stiu dc pot generaliza...dar ma feresc de raci,capricorni si scorpioni...de ce?pai...din relatiile anterioare(amicale,de prietenie,etc),am realizat k nu prea avem puncte comune...racii mi se par imaturi,capricornii interesatzi in primul rand de cariera si situatzie materiala...iar scorpionii-invidiosi,egoisti si razbunatori...sa nu il uit pe ´´berbec´´-mult prea preocupat de el insusi,incat sa ii pese de sentimentele celor din jur...imi cer scuze dc jignesc pe cineva,conceptziile mele pot avea k baza si incompatibilitatea balantzei cu zodiile respective...

mata

mata

super amuzant

15 Iun 2007, 11:46

@nc@ ai fost super tare,nu numai k ai capturat fecioara in toata "frumusetea ei" dar ai facut-o cu stil.

dorgyi

dorgyi

despre zodii

14 Iun 2007, 20:42

pana nu demult credeam ca cei din zodia gemeni sunt cei mai nesuferiti,DAR....de curand am ajuns la o singura concluzie:toti in felul nostru suntem perversi.

.

14 Iun 2007, 13:31

Daca dupa aceea te invita sa beti ceva intr-un locusor grozav, ai grija sa nu fie intr-o pivnita, pe o alee intunecata sau pe vreun acoperis de bloc

cand sa o faci: nu o face. Ticalosul din Fecioara are aceeasi influenta asupra sexului ca aviara asupra fripturii de pui

Si Finish :)) Cititi si minunati-va :))