Cea mai placuta zodie..? :D

by: hailei_2007
Am vazut ca exista un topic in care se discuta despre cele mai nesuferite zodii.. asa ca m-am gandit sa incercam sa discutam si despre cea mai placuta, desi - culmea - eu nu ma pot hotari.. :)) Poate voi aveti mai mult succes. Pupici, sper sa va intereseze subiectul.

my_shoes93

my_shoes93

Cea mai placuta zodie..?

07 Iul 2008, 12:34

gemenii , pestii ,sagetatorii...balantele !

panterootza

panterootza

eu sunt balantza...

02 Feb 2008, 17:13

las la aprecierea celorlaltzi daca este o zodie buna...daca as putea schimba ceva la mine,ar fi sensibilitatea excesiva...plang usor,ma implic sufleteste atat in activitatzile mele,cat si ale celorlaltzi,si sunt afectata in mod direct de esecurile si nefericirea altora...de ce...?pt k nu pot sa nu ma pun in pielea celor din jur...de ex...daca unei cunostintze i se intampla ceva rau,sunt vizibil marcata...daca ar fi sa ma nasc din nou,si as avea drept de alegere,as dori sa fiu nativa a zodiei´´leu´´...de ce?poate pt faptul k mi se par mai puternici,mai siguri pe ei..cu sigurantza sunt niste luptatori si de aceea cred k isi ating mai mereu tzelurile:)...k prieten de suflet prefer un/o sagetator(oare),nu pt faptul k ar fi o compatibilitate intre balantza-sagetator,ci pt k mi se par cei mai sinceri,deschisi,cu o viziune ampla asupra vietzii...

melania_antony

melania_antony

Scorpion, Varsator, Rac

23 Ian 2008, 16:10

Scorpionul, Leul, Varsatorul si nu in ultimul rand Racul. Bineinteles ca exista si mici exceptii printre acestea :p.

andreea_patrascu

andreea_patrascu

sagetatorul,racul si capricornul

17 Ian 2008, 20:01

Sunt zodii bune.Eu ma inteleg de minune cu ele

nicoleta_

nicoleta_

Cea mai placuta zodie..?

20 Oct 2007, 19:41

si mie imi plac leii......(eu sunt din leu) dar imi plac si taurii, racii.......de fapt toate au si calitati si defecte........

acutza

acutza

Zodii...

15 Oct 2007, 15:01

Imi plac leii ... si pentru ca este zodia mea dar si pentru ca sunt oamenii ambitiosi . Si toleranti chiar daca se spune despre ei contrariul ...

nick_nikolici

nick_nikolici

parerea mea

03 Sep 2007, 21:02

zodia taur imi place cel mai mult(sunt ambitiosisi sufletisti)si varsator

kriss81

kriss81

sagetatorii si varsatorii

30 Aug 2007, 13:18

Cu baietii din zodia sagetator si varsator nu ai cum sa te plictisesti, parerea mea.Chiar sunt curioasa ati avut iubiti din zodiile astea cum vi se par?
Eu sunt berbec s ma inteleg bine cu fetele din zodia leu si scorpion.

karinna

karinna

gemenii :)

17 Aug 2007, 18:30

imi plac gemenii (pt ca este zodia mea)...

joelia21

joelia21

mie imi plac...

18 Iul 2007, 12:43

cei din zodia scorpion ,leu ,taur,varsator nu mai zic pentru ca eu sunt in varsator..

flory2007

flory2007

pt. pisi

17 Iul 2007, 12:50

Cred ca si tu esti sagetatoare, pt. ca esti tare sensibila,intuitiva,acerba, cu principii de viata de neclintit,dreapta si corecta in aprecieri si critici, totodata...sunt unele din principiile sagetatorului din care fac si eu parte...Dar apreciez taurii, gemenii, leii ...

pisi

pisi

Zodiile care imi plac

16 Iul 2007, 11:59

Cel mai mult imi plac sagetatorii(atat ei,cat si ele),apoi balantele,gemenii,varsatorii,capricornii.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.