Cum este femeia Balanta?

by: sorin_penescu
Ma intereseaza cum ar trbui sa ma comport cu o femeie din zodia Balanta, cum as putea-o surprinde?

tashulina

tashulina

Echilibrata?

09 Apr 2009, 12:25

Echilibrata pe naiba...poate incearca sa se echilibreze in viata, insa rareori reuseste...

daca intr-un grup vei vedea o persoana cu capul in nori, nehotarata ce sa aleaga, aceea sigur e balanta...nehotararea e notorie, de aia au si mult de pierdut in viata, din pacate...

sunt balanta si stiu ce vorbesc.

tyra

tyra

femeia balanta

05 Apr 2009, 13:12

ii place sa se simta protejata
se plictiseste foarte repede. flirteaza cu placere
ii place intre oameni, nu inchisa in casa

melania_antony

melania_antony

balanta

06 Feb 2008, 18:28

Comporta-te delicat cum ar trebui sa te comporti cu orice femeie si incearca sa o surprinzi prin atentia acordata detaliilor. Ii plac surprizele asa ca nu ezita ca din cand in cand sa ii faci cate un mic cadou simbolic.

amalia_07

amalia_07

Pendulare

25 Ian 2008, 17:54

Femeia din zodia Balanta penduleaza intre romantism si spirit aventurier.

andreea_patrascu

andreea_patrascu

Echilibru

24 Ian 2008, 15:58

In general persoanele pe care le cunosc din zodia Balanta sunt echilibrate si stiu ce vor de la viata. De aceea ar trebui sa-i oferi putin din fiecare, aventura, devotament, incredre, jovialitate etc.

anutza21

anutza21

salut

22 Ian 2008, 20:26

cine ar putea sa-ti raspunda la intrebare decat o femeie din zodia balanta.
eu apreciez foarte mult barbatii care se comporta natural si daca fac un efort sa-mi fie pe plac sa nu fie prea evident. nu totul se rezuma la zodie,conteaza foarte mult si caracterul unei persoane.toti suntem diferiti chiar daca suntem in aceeasi zodie. mie una nu-mi place sa fiu alintata prea mult si nici nu-mi place ca un barbat sa fie ca un catelus cuminte si bine dresat.daca mi-as dori asta cu siguranta as opta sa-mi cumpar un patruped. mie imi plac aventurile si locurile noi de asta asta ma surprinde atunci cand prietenul meu imi propune sa mergem la munte si sa facem un concurs cine ajunge primul sus.:P....sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor.bafta cu balanta ta