Cum sunt Berbecii in dormitor?

by: 
Sunt curioasa..Cine a fost cu un Berbec?In special cum merge o Balanta cu un Berbec?Astept raspunsuri..:))

elly_me

elly_me

berbecii....ahhh

01 Sep 2007, 23:40

Eu am avut o relatie cu un BERBEC vreme de 8 ani si nu pot sa-i reprosez mai nimic la capitolul sex,este super la pat si mereu cu idei noi,doar ca vorba unora de mai sus....nu prea stau la palavre,te sucesc pe toate partile de nu sti cum sa-i ti pasul.Merita incercat.Bafta

just_elle

just_elle

vesnic vanatori

05 Iun 2007, 12:04

.............

just_elle

just_elle

berbecii...concluzia mea..vescnic vanatori..

05 Iun 2007, 12:01

Acum va pot spune concluzia mea despre berbeci, asa la rece, si dupa ce am avut de-a face cu vreo 2..este cea mai nepotrivita alegere din punctul meu de vedere.Este alegerea potrivita daca vrei sa te joci, daca te plictisesti, daca ai chef de-o aventura...insa daca vrei o relatie serioasa eviti subiectul.Evident ca poate fi o prejudecata, ca nu conteaza zodia..si ca el poate fi diferit de ce spun eu acum..si fiecare stie ce este mai bine pt.el..si ce i se potriveste cel mai mult...

fluturas28

fluturas28

imi pare rau

31 Mai 2007, 15:08

imi pare rau pt tipa care intreba cum sunt berbecii cu balantele. eu sunt berbeaca si cea mai groaznica relatie a mea a fost cu o balanta!! mi-am blestemat zilele!! sfat: nu fii geloasa si da-i libertatea de care avem nevoie (fete sau baietii berbece) si nu fii geloasa, ca daca e sa te insele, te inseala cu tine de mana! oricum sunt grozavi ca zodie, si asa, ne place sexul rapid, dar plin de pasiune si simtire! :)

pisi

pisi

Fara berbeci

29 Mai 2007, 10:50

Nu-mi plac berbecii,n-am avut berbeci ca iubiti,dar ca oameni ce-am intalnit pana acum din zodia berbecului,barbatii berbeci nu mi-au placut din diferite motive:sunt prefacuti,gradomani,mincinosi,lenesi,superficiali,violenti etc.
Gata,de acum incolo,nici sa nu mai aud de berbeci.

claudia_special

claudia_special

eu una ador berbecii!

28 Apr 2007, 18:31

despre cum sunt ei in pat...poi pot spune ca fenomenali...cel putin asa consider eu...stiu ca le place sa domine dar acest lucru nu ma deranjeaza atat timp cant imi vine si mie randul...ca si lor le place uneori sa fie dominati si mai ales rasfatati cei drept fara prea multe romantisme.apropo eu sunt fecioara si prefer berbecul dintre toate zodiile...mai rar un varsator sau un scorpion:P

gabri

gabri

Raspunsuri :P

24 Nov 2006, 16:14

@nc@ sunt sigura ca era berbec... Mini eu sunt zodia fecioara :)

mini

mini

Pai depinde si de zodia lui Gabri

24 Nov 2006, 14:13

Poate daca ea este un semn de apa sau pamant il poate considera putin cam navalnic si nerabdator - poate chiar o poate deranja ca omul cam sare peste preludiu. Altfel, experientele mele au stat cu totul invers - mie mi se par in general Berbecii fantastici la pat. Deosebit de curtenitori, patimasi , pasionali, etc... real men :d

gabri...?

08 Aug 2006, 18:16

Tu esti sigura ca respectivul era Berbec ? :))))))))))

gabri

gabri

Berbecii in dormitor?

08 Aug 2006, 09:44

Jalnici!!!!!!

:))

31 Iul 2006, 13:46

Pupicuti si la tine pisi ...:))

pisi

pisi

hi hi hi

27 Iul 2006, 21:40

draga de tine :)))

Pupicuti la tine. :))

:D

27 Iul 2006, 16:15

Tocmai am aflat cum e cu Berbecul.Intr`adevar se cam grabesc...hmm...dar fac eu cumva sa ii tin mai mult..:D
In rest sunt f pasionali,excitanti si chiar ma potrivesc cu Berbecul la pat..Orgasm garantat..:))

just_elle

just_elle

mda,,,,

29 Iun 2006, 21:36

si mie imi place acum un berbec, si intr-adevar sufar de graba lui, dar simti asa ca de incita mental..te scot din ale tale, te tin pe jar...sunt mari vanatori, dar se si plictisesc repede!

raluk

raluk

Sex incendiar si cam atat?

26 Iun 2006, 11:36

Cam asta vrei tu sa spui Ramayana... Dap, inclin sa iti dau dreptate. Eu sunt Balanta si mi se par suepr incitanti Berbecii mai ales pentru ca simt ca ma domina, ca incearca sa ma domine. This is sexy :) sunt virili, yup... dar asta e misto in pat, in viata de zi cu zi sa creada ei ca ma voi lasa eu dominata :))

manina

manina

salut

17 Iun 2006, 09:06

eu sunt in zodia fecioarei si sotul meu este in berbec
sunt foarte pasionali dar se cam grabesc
nu prea baga in seama preludiul
tine cont insa ca berbecii sunt BERBECI
tre sa ai mare rabdare cu ei
keep in touch

raluk

raluk

Pasionali

15 Iun 2006, 02:06

Si destul de grabiti. :) Ai zice ca nu au auzit de preludiu.

O Balanta si un Berbec este o relatie dificila din care amandoi au de invatat. La un moment dat vor reusi sa se inteleaga dar pana atunci reusesc sa se faca sa sufere rau unul pe celalalt.

leeutzika_yo

leeutzika_yo

ciao

14 Iun 2006, 22:57

eu sunt o balanta care nu de mult m-am despartit de un berbec(nu are rost sa specific cauzele).pot sa zic ca lui ii placea sa domine mai tot timpul. ne-am inteles foarte bine, berbecii sunt niste firi deschise si comunicative deci pe planul comunicatie totul este super. si in relatiile intime ne intelegeam fosrte bine, aici comunicarea prin cuvinte nu mai era pe primul loc, lui ii placea sa grabeasca lucrurile din cate am observat, nu ca m-ar fi deranjat foarte tare acest lucru.berbecii sunt pasionali shi se aprind repede, dar se si sting tot la fel de repede.oricum nu pot sa zic ca regret ceva. oricum merita sa incerci o asa relatie, sunt mari sanse de reusita! SUCCES!