Fecioara

by: melania_antony
Este zodia cea mai egoista si increzuta la fel cum este si balanta.Ce parere aveti?

adeline18

adeline18

..

28 Oct 2008, 06:15

nu e chiar asa..depinde de fiecare persoana.. conteaza si horoscopul , dar acum nu trebuie sa ne bazam numai pe el..v-am pupat..;)

ana78

ana78

Da...e ceva egoism

23 Oct 2008, 10:49

Cumnatul meu este fecioara, si pot spune ca este destul de egoist. Pleaca in cantonamente cate 2-4 zile. Iar cand vine, cere mancare, haine curate, curatenie in casa...Nu isi intreaba sotia daca a mancat, ce mai face? cum o duce cu mama lui in casa? Poate e un caz mai particular, dar spun ce am in familie.

cenzor

cenzor

Incorect !

20 Oct 2008, 20:27

Nu este deloc adevarat ceea ce afirmi tu . Acum vorbind despre barbatul fecioara , barbatii fecioara sunt mult mai sentimentali decat restul zodiilor ....misteriosi....plini de energie .. apreciaza seriozitatea si sunt foarte corecti !

adeline18

adeline18

nu e chiar asa

13 Oct 2008, 23:54

eu sunt fecioara si sa stii ca egoista pot spune numai intr-una sens..la mancare:-p..suna ciudat, dar is egoista, nu imi place sa dau din cei al meu, mai bine ii dau bani sa cumpere si cealalta persoana, sau ma duc eu si ii iau decat sa ia de la mine.. dar nu se poate numi egoism.. si sa stii ca atunci cand tinem la o persoana, am da totul , si am face totul pt persoana de langa..;)

lidia-fetesti

lidia-fetesti

da..fecioara este o zodie foarte egoista

03 Oct 2008, 10:27

am avut de-a face cu ea si e extrem de dureros, eu sunt berbec si noi berbecii dam tot...iubim pe altii mai mult ca pe noi cand vrem...nu cunosc cum e balanta dar mi-ar placea sa stiu

panterootza

panterootza

ce parere am eu...?

04 Iun 2008, 20:10

sa te mai relatzionezi cu lumea si sa mai faci lectura cu privire la zodii si trasaturile de baza ale nativilor...