Buna:(

by: magdutza1989
buna,ma numesc magdalena si am 20 de ani si sunt pasionata de asa zisele conversatii pe net....inainte stateam foarte mult timp pe net,ba chiar 24 din 24 de ore stateam..intram pe chat-uri ...e bine...acum 2 ani am cunoscut un baiat din alt judet...ca sa fiu scurta m-am indragostit de el,si cica si el de mine,bine...am mers mai departe.urma sa ne intalnim dar n-am mai apucat sa ne intalnim...ne-am despartit din cauza,zice el,ca eram geloasa...e bine eu n-am acceptat aceasta idee sa ne despartim,cand tocmai urma sa ne vedem...am vrut sa ma sinucid..am inghitit vreo 50 de pastile bla bla...am trecut peste asta...atunci nici nu puteam rezista fara sa vorbesc cu el....iar acum stau si ma gandesc cat de proasta eram atunci...nu s-a meritat sa-mi complic viata pt el..bine...am zis ca renunt la net,indeosebi la chat-uri,ca nu vreau sa ma mai indragostesc virtual...ei bine dupa 2 ani de zile am intrat pe un chat ,din greseala...mi-am facut cont si cat sa ma uit un pic...primesc un mesaj,un baiat,mi-a zis "buna" si a intrebat ce-i cu nick-ul meu:D era un nick "sarit de pe fix":D asa...eu de fel nu dau nr-ul meu la necunoscuti,mai ales pe chat-uri daca nu ne cunoastem cat de cat...

carla_craciun

carla_craciun

schimba...

22 Mar 2010, 22:04

incearca sa schimbi persoana cu cineva mai aproape de tine, mai potrivit!

magdutza1989

magdutza1989

mda

03 Nov 2009, 16:33

va multumesc ca v-ati dat cu parerea..... Suntem impreuna de 4 luni si ceva:) Ne intelegem f.bine;)

twilightfan

twilightfan

bla bla bla

01 Mai 2009, 20:12

Sa incerci sa te sinucizi pt un tip cu care nici macar nu te-ai intalnit?!?
Lasa viata virtuala si traieste-o pe cea reala.

seagull

seagull

intalneste-te cu el

01 Mai 2009, 13:59

de ce nu? nu ai nimic de pierdut. mai exact te asigur ca s-ar putea sa realizezi ca in realitate el nu este deloc asa cum ti-ai imaginat.

ladybug

ladybug

buna

30 Apr 2009, 12:09

nu crezi ca cel mai bine ar fi sa cauti pe ineva mai aproape de tine? nu zic nu, poti sa cunosti oameni online, dar ar fi indicat sa te vezi cu ei si in viata reala ;)

magdutza1989

magdutza1989

continuare....

25 Apr 2009, 16:54

...lui i-am dat nr-ul din a 2 a zi...si el tot asa a zis ca nu da nr-ul,dar l-a dat:) el m-a sunat inca...era foarte vorbaret...si plin de viata...am mai tinut noi asa legatura pana ce m-am indragostit de el...fara sa vreau,nici macar nu m-am gandit ca o sa se ajunga aici...la un momentdat i-am trimis un mesaj si i-am zis ca m-am indragostit de el:( oare e bine cum am procedat?el a zis ca nu crede...ca el n-are incredere in fete,etc...in fine...eu cred ca l-am convins de asta...dar totusi nu vreau sa am o relatie cu el,din ce motiv?mi-e frica ca o sa sufar,si el asta nu intelege....ca el tot batea aproporui sa ne intalnim si sa fim impreuna...dar nu stiu ce sa fac...ca si asa ne cam certam des...acum m-am cam distantat de el,ca sa evit certurile....ce ma sfatuiti sa fac incontinoare?ca eu habar nu am ce si cum sa fac:( simt ca innebunesc

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.