Cariera vs, relatie

by: iulianna
Daca ati primi o oferta, aproape de nerefuzat, in privinta carierei voastre, ce v-ar putea aduce pe culmile succesului, si asta sa insemne despartirea de cea mai draga persoana, din cauza acelui post, ce ati alege?

carla_craciun

carla_craciun

impaca-le

22 Mar 2010, 22:03

ia-l cu tine! :)

seagull

seagull

Relatia

23 Dec 2009, 11:47

Am incercat calea de mijloc, sa impac si cariera si relatia, si nu am reusit decat sa stric o relatie superba si sa fac sa sufere un om ce m-a iubit enorm Daca as putea alege din nou, as alege relatia

orhidea

orhidea

as renunta

22 Dec 2009, 08:57

Pentru dragostea mea as renunta la afirmarea profesionala, iar referitor la bani m-as multumi cu mai putini dar sa dorm noptile in bratele iubitului meu. O dragoste adevarata poate n-o s-o mai intalnesti vreodata, asa ca ai grija ce alegi ! Pa. Ai grija de tine si de sufletul tau !

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.