Ce sa fac?

by: blondy_boy
Chiar asa! Sunt cu prietena mea de 1 an de zile.Amandoi tinem unul la celalat faorte mult, numai ca de la o vreme, mai exact de o luna si cateva zile, prietena mea pur si simplu nu mai vrea sa facem sex.Pana acum o luna ea zicea ca n-a mai intalnit unul care sa o multumeasca in felul cum o fac eu. Acum stau si ma intreb: ori a mintit(logic ca sa nu ma simt eu nasol) ori are un amant si prefera sa i se daruiasca numai lui? Intrebarea mea ar fi: ce sa fac? Sa mai astept sa vad cum merg lucrurile in continuare?Ca dialogul il evita...Aaah si sa fac pe detectivul n-am timp si sincer nici nu vreau.Daca as fi un om rau as apela si eu la fetele mai .... stiti voi care,dar m-as simti asa de prost daca as insela-o.V-as ruga sa nu radeti de mine pt fraza "m-as simti asa de prost daca as insela-o", dar asa m-as simti pt ca eu am o vorba:ce-i al ei e pus de-oparte si nimeni nu se atnge. Va multumesc anticipat

erika

erika

Glumeam si eu, Blondy_Boy

27 Mar 2006, 19:57

Sper ca nu te-ai suparat.:) Nu te acuza nimeni de laudarosenie si ne bucuram ca ne consideri confidente. Sa va mearga bine si de acum incolo.

blondy_boy

blondy_boy

in nici un caz!

27 Mar 2006, 10:14

Nope. Ea a vrut sa vada cat e ceasul-era 6:47. Noi ne-am bagat in pat pe la 3:30 daca mai tzin minte ca pa la 3 am ajuns home.In nici un caz NU VREU SA MA LAUD pt k asa ceva ar trebui sa o stim doar eu si ea, dar voi sunteti confidentele mele si nah... oricum totul a revenit la normal intre mine si prietena mea.

erika

erika

Ne bucuram pentru tine...

26 Mar 2006, 18:20

Blondy_Boy. Ai vazut k nu aveai dc sa-ti faci griji? Totusi..ai stat cu ochiii pe ceas, doar asa de dragul nostru, ca sa ne poti da amanunte..sau..dc? :))

blondy_boy

blondy_boy

Sal!

22 Mar 2006, 21:51

Mi-am luat inima in dinti si am intrebat-o de ce? Pt a doua oara. Ce rasp am primit? "pai cand?ca nu am avut cand".M-am convins ca nu are pe nimeni si nici nu o cred in stare de asa ceva. Nu stiu cum mi-a trecut prin cap asa ceva...Oricum chestia e cu happy end pt ca ziua de 18 mar am petrecut-o amandoi:am mers in disco,iar apoi au urmat 2h si 30min de neuitat... A eu nu ma consider un tip disperat dupa sex dar totusi, voi stiti cum suntem noi baietii,timp de o luna nimic? am inceput sa intru la banuieli.Oricum important e faptul ca o iubesc asa cum este ea si n-as vrea sa se schimbe(ar putea totusi sa se lase de fumat , dar eu n-o oblig)

erika

erika

hhmm...corinutza are dreptate

21 Mar 2006, 01:16

Daca o tot bati la cap sa faca sex sau sa vorbeasca despre asta n-ai facut nimic. Daca aude numai sex sex sex toata ziua, o sa fie si mai stresata si o sa evite momentul , poate chiar si intalnirile cu tine.

inutza

inutza

:)

18 Mar 2006, 21:20

nu vreau sa imi dau cu parerea in ceea ce priveste lipsa dorintei ei de a mai face dragoste cu tine...pot fi n motive...dar iti spun ca si eu am avut perioade din astea,pur si simplu nu aveam chef,intrasem in monotonie...ma rog,in fine......iti dau un sfat in schimb...o perioada numai aduce vorba despre asta,evita si tu subiectul cum face ea si nici nu-i mai arata dorinta ta de a face dragoste...bineinteles poarta-te frumos si normal cu ea doar evitand subiectul......ai sa vezi reactii la ea:)...astept vesti...te-am pupat!

erika

erika

Te gandesti prea departe

17 Mar 2006, 13:22

Chiar asa! :P Te gandesti prea departe. Te cred ca ai o problema, dar nu e cazul sa tragi concluzii pripite. Ma refer la treaba cu amantul. Poate are o perioada mai grea, poate e obosita, stresata si nu are chef, pur si simplu. Poate are vreo problema ginecologica si i-e rusine sa-ti spuna, poate ultima data cand ati facut sex s-a intamplat ceva care a deranjat-o si acum i-e frica sa nu se repete. Eu nu fac decat sa-mi dau cu parerea. Trebuie sa o convingi sa accepte dialogul, pentru ca altfel n-ai sa afli ce se-ntampla.
Cat despre "m-as simti asa de prost daca as insela-o", stai linistit ca nu o sa rada nimeni de tine. Din contra, e de apreciat. Daca ai insela-o, n-ai face decat sa agravezi situatia. Si n-a murit nimeni din lipsa de sex :) asa ca ai rabdare, convinge-o sa vorbeasca cu tine si... spune-ne si noua cum mai merg lucrurile :P