ce sa fac?

by: mari11100
Ne iubim de cativa ani buni, iar de 7 ani avem o casnicie cat de cat fericita. Dar a aparut o problema si cred ca voi ma puteti sfatui. Ea a castigat o excursie in alta tara cu mai multi colegi de munca dar trebuie sa mearga singura. Eu cum ar trebui sa ma simt? O iubesc enorm , dar totusi simt ca daca va pleca se va rupe ceva din mine. Nu-i pot interzice, as fi foarte egoist, avand in vedere ca a muncit mult ca sa ajunga unde a ajuns, bineinteles ca i-am fost mereu alaturi, si totusi nu stiu ce sa fac.

eva31

eva31

Eu nu m-as duce cu colegii,chiar daca ar fi gratis

30 Mar 2011, 02:18

M-as duce cu sotul intr-un concediu romantic. Asta ar trebui sa iti dea de gandit, cat de cat, asa e? Alte femei ar tine mai mult la relatia lor si la sentimentele si dorintele partenerului decat la o excursie chiar si castigata, dar cu un grup de colegi, practic aproape straini. Si o excursie cu colegii nu poate fi la fel de interesanta ca un concediu cu sotul.

lolitalove

lolitalove

aaaaaa ce dulce esti

10 Apr 2010, 13:14

esti exact cum sunt eu cu sotul meu sau el cu mine :) si noua ne e greu cand trebuie sa plecam , dar in cazul nostru este munca vinovata , dar a fost si distractia ca la tine , dar am reusit sa trecem peste :) dar si acum de si avem experienta tot asa ne simtim cand trebuie sa plecam :) asa ca nu pot sa-ti spun ca , cu timpul va fi mai bine ....dar asta inseamna ca e iubire

carla_craciun

carla_craciun

las-o sa se duca

22 Mar 2010, 22:01

iti vei da seama de multe dupa ce se va intoarce...daca o vei simti rece, atunci inseamna ca relatia nu e asa puternica cum ti-ai inchipuit

tashulina

tashulina

Din cate scrii

16 Feb 2010, 13:41

aici, as spune ca ai o mare lipsa de incredere in tine. Nu are nici un fundament ceea ce ai scris.

-Aveti probleme in cuplu?
-Suspectezi vreunul din colegii care merg cu ea ca i-ar face ochi dulci?

Doar asta imi vine in cap care ar motiva oarecum teama ta disperata sa o lasi sa plece cateva zile de langa tine...