ce-si doresc femeile de la barbati?

by: nimu24
Sinceritate,oare?Adevarul doare intodeauna.Romantism numai? Daca e tot timpul romantic si atent n-e plictisim .Deci ce ?

dilaila_me

dilaila_me

iubire..

06 Iun 2007, 16:31

sa ma simt iubita,apreciata,dorita cred ca asta isi doreste orice femeie,este atat de usor sa ne faca fericite..

iulia_92

iulia_92

...

24 Dec 2006, 23:50

sa fie iubite!eu de la prieteul meu nu astept nik care ndied in nici eu nu pot sa-i ofer.vreau sa primesc ce ofer...

meghe

meghe

saracii barbati!

15 Nov 2006, 13:03

daca ar fi sa le asculte pe toate femeile si sa le faca pe plac...ar innebuni! Insa in final cand ne gasim jumatatea,omul potrivit, nu mai conteaza cate si ce sacrificii facem!
Pentru mine important e sa ne iubim, sa ne respectam, sa comunicam si sa avem incredere unul in celalalt!
Eu nu-i cer iubitului meu ceva anume, nu am pretentii mari, doar sa fie intelegere, ce ii ofer eu, astept si de la el, sau cum ma port eu asa sa se poarte si el...asa ca, daca eu il iubesc enorm, il pun pe el innainte de toate, daca e omul potrivit si ma iubeste la fel face si el!
Multa iubire!

livia4one

livia4one

unu singur lucru

30 Sep 2006, 23:27

sa-mi arate,sa-mi demonstreze ca ma iubeste... restul se pot rezolva chiar daca sunt probleme mai grave

addy

addy

:))

19 Sep 2006, 11:47

Da ar fi cu adevarat interesant sa vezi un barbat epilandu-se, facand mancare si schimband scutecele... chiar ar fi comic... :))

angelinne

angelinne

...

12 Sep 2006, 20:35

imi doresc ca makar pt o zi sa devina femei:) oare cer prea mult?:)