chef de sex???

by: monkeymihaita
sunt cu prietenul meu de 2 ani...il iubesc foarte mult!imi doresc chiar si o casatorie cu el:Ddar am o problema :(( in ultima vreme nu am chef de giugiuleli(sex)...abia astept sa ramanem singuri,sa ne jucam si asa mai departe...dar cand vine seara nu mai am chef de nimic...ba ma fac ca imi e somn,ba ca deja am adormit...si mi-e frica sa nu il pierd din acesta cauza...am nevoie de un sfat..va rog...:*:*:*

...

16 Apr 2009, 16:14

Nu ar fi mai simplu ca in momentul ala in care iti vine cheful de joaca, sa il iei frumos de guler si sa treci la fapte?

seagull

seagull

n-ai pt ce

23 Ian 2009, 18:44

dar n-au fost cine-stie ce sfaturi... oricum trebuie sa faci un efort pentru a-ti mentine relatia. in plus stii cum se spune, cu cat faci mai putin sex cu atat vrei mai putin. n-as strica sa te "obligi" la inceput sa fii mai activa sexual. o sa vezi cum o sa vina de la sine in timp.

monkeymihaita

monkeymihaita

:d

06 Ian 2009, 14:55

multumesc frumos pt sfaturi..:*

seagull

seagull

nu e bine sa il refuzi

23 Dec 2008, 15:43

fa eforturi pentru a deveni mai sexuala, ca ai sau n-ai chef. trebuie sa iti mentii viata sexiala activa.

ladybug

ladybug

sfat???

19 Dec 2008, 12:52

pai mi-e destul de clar - daca esti constienta ca te eschivezi si ca ai putea sa-l pierzi din cauza asta e cazul sa incetezi. crede-ma, nici apetitul meu sexual nu e prea ridicat, dar niciodata nu l-am refuzat - ever. unui barbat ii place sa se simta dorit. daca tu ii intorci spatele probabil se va duce la alta care-l doreste