Concurs: E simplu sa fii fericita!

by: moderator
Castiga o invitatie la cursul 'Relatii de Cuplu Fericite' - Bucuresti 16 - 17 Mai 2009, oferit de Vision Consulting.

Tot ce trebuie sa faci este sa raspunzi la intrebarea: Care dintre cursurile organizate de Vision Consulting v-ar ajuta sa aveti o viata personala implinita?

Mai multe detalii aici.

moderator

moderator

Concursul s-a incheiat

13 Apr 2009, 18:32

Castigatoarea concursului este adrianas18.

victorioasa

victorioasa

concurs

12 Apr 2009, 00:32

Acest curs mi se pare foarte util si as fi fericita sa pot perticipa la el. Se poate veni in cuplu?

adrianas18

adrianas18

cred ca mi-ar fi de un real folos...

08 Apr 2009, 10:51

avand in vedere problemele de comunicare si de asumare a responsabilitatilor dintre mine si sotul meu cred ca ce m-ar ajuta cel mai mult ar fi cursul: Relatii de Cuplu Fericite - curs practic de fericire in doi

curtean2006maria

curtean2006maria

concurs!

07 Apr 2009, 12:38

"Inteligenta Emotionala in Cuplu"

lorycica_2008

lorycica_2008

Concurs

06 Apr 2009, 19:40

Mie si prietenului meu ne-ar prinde foarte bine cursul "Relatii de Cuplu Fericite",mi-as dori foarte mult sa invatam sa fim mai calmi,sa ne iubim mai mult,ne certam foarte des din prostii,chestii minore,si asta ne dauneaza relatiei.Noi stam impreuna de un an si simt ca ma iubeste,si eu il iubesc foarte mult,dar intervin multe nimicuri care ne indeparteaza incet unul de celalalt.Vreau sa castig eu acest concurs!

angelllina

angelllina

Curs practic pentru succes

03 Apr 2009, 19:56

Cursul Gandire Pozitiva Aplicata, m-ar ajuta foarte mult pentru viata mea personala.

alex_m

alex_m

concurs

03 Apr 2009, 13:53

As dori foarte mult sa particip la cursul de Inteligenta Emotionala pt ca sunt de parere ca o data ce-ti constientizezi problmele din cuplu si accepti sa le tratezi obiectiv si inteligent vei avea de castigat.

cbusiness

cbusiness

concurs

03 Apr 2009, 10:25

Curs Evaluarea si Managementul Performantelor

elle_tabu

elle_tabu

Merita !

02 Apr 2009, 08:35

Am participat la un curs sustinut de cei de la Vision, sunt profi ...
Am facut cursul de inteligenta emotionala in cuplu si recunosc ca m-a ajutat sa imi dau seama ca lucrurile sunt mai simple si frumoase daca il intelegem pe cel de langa noi

storm

storm

Concurs

01 Apr 2009, 11:04

Super concursul, pe mine personal cred ca m-ar ajuta foarte tare "Gandire Pozitiva Aplicata - curs practic pentru succes"