de aici???sau...de acolo???

by: andrush
buna.o sa incep direct pana nu...uit cu toate k nu am cum.am un prieten care e fff departe vb numai pe internet si la telefon dar...spune k ma iubeste si k tzine la mine si asa mai departe dar,este un baiat aici unde stau eu si...ii place de mine si ne vedem suntem amici dar...nu stiu ce sa fac.sa il aleg pe el pt k il cunosc totusi mai bine sau...sa raman cu actualul meu prieten.insa stiu k dak ma despart de el o sa-mi para rau dar...o sa trek pt k asa a patzit si prietena mea cea mai buna cu toate k yo cred k nu suntem la fel si are de ce sa ni se intample acelasi lucru.si...ink ceva actualul meu mi-a spuys k dak ma voi despartzi de el nu se intampla nimik dar....stiu yo fff sigur k va suferi.offfff...vreau si yo un sfat pls...poop

andrush

andrush

yo???

03 Iun 2006, 11:52

yo am numa 14 anishori dc???;)

meonlyme

meonlyme

andrush sunt ff curioasa catzi anisori ai ?

02 Iun 2006, 23:57

sunt ff curioasa catzi anisori ai ?

andrush

andrush

stai asa sa-ti explic

01 Iun 2006, 15:07

deci...M e din oras cu yo iar D e "de acolo".poy...el(D)i-a dat nr de tel si i-a cerut prietenia si...ea mi-a spus k mi-e prietena si ma intzeleg bene cu ea.poy...intr-un fel m-am despartzit si k imi place de M dar in alt fel pt.k nu suport sa mai aud minciuni de la el(D).(nici macar nu mi-a spus k i-a dat nr de tel la prietena mea si putea sa-mi zica nu?? iar acuma mi-a spus k el i-a spus asta k vroia sa-i fak cunostintza cu un prieten de-al lui si asa mai departe)dar nu-l cred dak era asa putea sa vorbeasca prietenul lui cu prietena mea si asa mai departe nu trebuia sa vorbeasca el cu ea.sper k ai intzeles k nici nu stiu cum sa-tzi explic(scz).poop :-*

andrush

andrush

ce sa mai fac???

25 Mai 2006, 20:25

deci eu m-am despartzit de D iar el o crede vinovata pe prietena mea(totodata colega)dar nu e asa m-am despartzit de el pentru k imi place alt baiat cu, care in scurt timp voi incepe o relatzie din cate a spus el.prietena mea mi-a spus doar acele lucruri k i-a dat(el)nr de tel si k a intrebat-o dak vrea sa fie cu el.iar eu m-am despartzit de el pt k nu am suportat asa ceva si pt k imi place de M si gata dar...nush ce sa fac dak din gelozie se razbuna pe ea?(k e cam gelos)ce sa fac???ce sa-i spun lui D???poop si ast rsp

andrush

andrush

fericita si in acelasi timp trista

25 Mai 2006, 17:42

deci...l-am ales pe cel de aici(M)si e bene asa dar...stiu k "fostul" meu sufera(D)si mi-e fff greu sa stiu asa ceva k intr-un fel am tzinut la el si stiu k o sa fie greu fara D dar...e mai bene asa in plus el e acolo yo sunt aici si...e cam mare distantza dintre noi dar....stiu k ma simt bine acuma si mik tristetze care o am acum in suflet se va transforma toata in fericire.poop si...ma simt bene.

andrush

andrush

poy...

24 Mai 2006, 17:45

poy...imi place de cel din orash cu mine,normal k il vad mai mult decat pe cel care e departe de yo.Chair azi mam despartzit de "actualul"(in acest moment "fostu")pentru k am aflat k...a facut schimb de nr de tel cu o colega pe net si...a intrebat-o dak vrea sa fie cu el si asa mai departe si yo nu suport sami fak una ca asta si sincer...nush care ar suporta.Poy...nush dak stau toata vacantza dar....stau destul de mult.Poop.:-*:-*:-*

andrush

andrush

poy...

21 Mai 2006, 16:28

exact la asta ma gandeam si yo k a venit vara si...ceea ce ai zis si u plimbari prin parc si asa mai departe.poy...faza e k...nush dak e bene asa pt k si asa voi pleca in vacantza si...nu vom fi impreuna pt k voi pleca exact pe 19 iunie si...as sta numai 3 zile cu el.offf dar...tot pe el il aleg dak ma gandesc yo ma bene dar...ma mai gandesc putzin k...nu strik.poop si ms pt sfat

ella_elijah

ella_elijah

greu...

20 Mai 2006, 23:14

si totusi...atat d ushor!!..Daca u spui k vbitzi numai la tel si p internet...atunci eu zic k e f greu sa va numiti a fi "impreuna"! Daca u crezi k iti place, baiatul "de aici"...atunci eu zic sa nu mai stai p ganduri!...Stii....a venit vara, plimbari d mana prin parc, terase, privitul stelelor de p bloc...toate astea nu ai cum sa l faci vorbind la tel!..asta e umila mea parere, u trebuie sa t gandesti bn...si sa vezi cine si cat merita!!...Bafta...take care