dupa viata

by: loricel
voi ce credeti?daca esti casatorita cu un om divortat ,pe lumea ncealalta el cu cine este cu mine sau cu fosta sotie?ma macina tare acest mister.sau conteaza primul partener sexual pentru care tu nu ai fost prima ;si lucrurile se complica si mai tare

lolitalove

lolitalove

mmmmm

03 Iun 2008, 19:37

si daca sotul nu ajunge in rai cu tine , se duce in iad ptr ca s-a casatorit de 2 ori ,atunci nu cred ca tr sa te mai preocupi daca e cu tine sau cu fosta sotie :)

gravity

gravity

pentru loricel

06 Mar 2008, 17:58

daca intrebi un popa ...iti va raspunde evaziv si in termeni bisericesti......eu iti spun ca acolo nu va fii nici cu tine dar nici cu prima sotie va fii acolo unde ii este locul ca suflet dar mai mult ca sigur ca va veti intilni.

cioco_bocco

cioco_bocco

ia l de sot

01 Nov 2007, 17:11

crezi ca asta conteaza:))pe lumea cealata?crezi ca cineva judeca asta??:)daca esti asa. in necunostinta de cauza ia l de sot

loricel

loricel

PT PISI

27 Oct 2007, 09:51

INCA O DATA SCUZA-MA ,NU A FOST CU INTENTIE CI DIN NEATENTIE IN LEG CU LITERA s SI p=pisi si nu sisi.te rog sa ma ierti

loricel

loricel

pt viorelia si pisi

27 Oct 2007, 09:46

sunt de aceeasi parere ca in viata ai dreptul sa fii fericit sa traiesti alaturi de cei dragi dar sa faci tot ce-i posibil pentru a nu-i face pe altii sa sufere.Dar eu chiar cred ca exista ceva dincolo si nimic nu ma poate convinge ca nu-i asa.Trebuie undeva sa nise plateasca ceea ce am facut bun si rau in aceasta lume.VA PUP

viorelia

viorelia

dupa viata

26 Oct 2007, 14:23

Salut LORICEL.Viata este atit de frumoasa si trebuie sa o traim frumos.Fiecare avem un destin pe cararea caruia trebuie sa mergem.Nu mai conteaza ce va fi in lumea cealalta si nici nu cred ca exista asa ceva.Trebuie sa uiti de acest gind.PROMITI? Important e sa fii fericita, sa-ti traiesti viata frumos.Alunga acest gind cit mai departe si bucura-te de viata care ti-e dat sa o traiesti alaturi de cel pe care-l iubesti.

pisi

pisi

loricel,

26 Oct 2007, 00:19

intreba si tu un popa.

sincera sa fiu,in locul tau,nu mi-as mai bate capul cu chestia asta.
ce te faci daca o sa fi cu amantul si nu cu sotul pe lumea ailalta? :P

loricel

loricel

pt ariana

25 Oct 2007, 23:37

sotul meu a mai fost casatorit religios cu o fata ,deci sunt a doua,de asta ma macina... sa zicem ca nu e nimic pe lumea cealalta ca asta e adevarata viata dar,daca este ceva pe lumea cealalta ...atunci ce facem?eu ...cu cine sunt?sau el mai exact?

pisi

pisi

parerea mea

19 Oct 2007, 12:47

parerea mea este ca nu exista lumea cealalta,dar este doar parerea mea.

dar de ce te macina atat de tare acest subiect?

pisi

pisi

hmm

19 Oct 2007, 12:46

conteaza?