advantix

by: alexandras
abia mi-am dat potaia cu advantix pentru purici asta dupa ce fusese dat cu o luna inainte si cu front line combo . acum i-ar am gasit un puric pe ea. ce naiba fac>

tashulina

tashulina

In cazul

09 Aug 2010, 08:57

puricilor cica efectul se mentine pana la 5 saptamani, iar in cazul capuselor pana la 4 saptamani. Eu auzisem ca e bun.

lorelai2001_adina

lorelai2001_adina

raspuns

05 Aug 2010, 23:53

frontline combo este mult mai bun calitativ decat advantix, si mie mi s-a intamplat de3 la dvantix sa mai aiba puricei. in orice caz deparazitarea externa se face o data la o luna pe perioada de vara. sfatul meu este sa continui cu combo si nu vei mai avea probleme

cold_as_ice

cold_as_ice

Ai

05 Aug 2010, 08:37

putina rabdare, ca nu mor si astia instant. Si chiar daca se suie din casa pe catel, tot mor.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.