Castrare motan

by: lilly_buterfly
Tre' sa imi castrez motanul, ca este in calduri si face ca toti dracii prin casa, plus ca a scapat si cateva jeturi de urina si m-a nenorocit la nas. Stiti vreo clinica veterinara ok in Bucuresti, cu preturi umane si doctori care stiu ce fac?

tashulina

tashulina

Eu am

04 Nov 2010, 08:31

motanelul castrat din vara, insa i-a ramas "saculetul" acela in care stateau testicolele. La animalutele voastre este la fel? Se scot doar testicolele si se lasa acea piele?

cold_as_ice

cold_as_ice

Am trecut

14 Sep 2010, 08:48

ieri prin zona Dorobanti si am intrat la Canin Azzuro sa intreb de "operatiune".

Cica este 85 lei, cu antibioticul lor de dupa, iar intr-o ora il poti lua acasa.

Mai trebuie supravehgeat inca vreo 4-5 ore, ca e belaliu dupa anestezie, si gata.

lilly_buterfly

lilly_buterfly

Si este

06 Sep 2010, 10:01

si o treaba de o zi maxim. la masculi este mult mai usor ca la femele sterilizarea...

cold_as_ice

cold_as_ice

Cred

02 Sep 2010, 09:31

ca a fost suficient sa iasa pe balcon si sa simta mirosul. Cel mai bine este sa il castrezi, pt ca altfel nu mai ai trai cu el. Te poti duce la Facultatea de Medicina Veterinara.

autumn

autumn

Dar

01 Sep 2010, 13:13

cum de a intrat in calduri daca nu iese afara deloc? Motanii tre sa simta intai miros de femela in calduri...

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.