Catalina

by: cata_000
Daca chiar va pasa atat de mult pe cum scrieti aici de protectia animalelor, v-ati gandit vreodata la puisorii de caini care sunt carati prin discoteci noaptea, doar pentru a face banii din pozele pe care le fac oamenii cu ei, sau la maimutele mici care sunt in aceeasi situatie?

wonderland

wonderland

mi-e mila de acele animale

17 Feb 2012, 16:35

care sunt chinuite pentru ca stapanii lor sa faca bani, insa daca politia nu face nimic....noi ce am putea face?

popioana_ro

popioana_ro

pai da

17 Aug 2005, 09:21

ma mai gandesc, ca si pe la mine prin oras se foloseste tehnica asta, mai ales printre cersetori. doar ca in cazul asta ce as putea eu face, daca nici macar politia nu le face nimik, ca doar cercetoria e interzisa? cu sau fara animale...

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.