Ce aleg?

by: temani
Multa lume vrea un animal de casa. Desi toata lumea crede ca e cum se zice "floare la ureche", e destul de complicat. Sa o luam pe rand:

Pisica-trebuie sa aiba totul intr-un colt al camerei, ea se potriveste cu o casa mai rafinata si cu spatii periculoase la care e greu de ajuns(ca atunci cand ai un copil si izolezi prizele)

Cainele se potriveste intr-o casa modesta sau cu obiecte mari la fel ca si pisica trebuie sa aiba locul lui

animale si pasari de dimensiuni mici(papagali,hamsteri etc)-acestea se potrivesc la oricare casa

motanel

24 Nov 2008, 17:23

Eu am un motan acasa si de curand a trebuit sa ma mut cu prietenul meu.Ce pot sa zic este ca o pisica se educa destul de usor daca o iubesti si radbare cu ea. Este un animal care se ataseaza usor de orice membru al familiei. Daca te simte ca esti suparata sta cu tine si te alina. Mi-e deja dor de motanul meu si cred ca imi voi lua altul. Pe cel de acasa il las mostenire mamei :).

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.