cum imi pot ajuta catelul?

by: firenze69
are 10 ani si cred ca il dor oasele, aveti idee ce vitamine pot sa ii dau, ceva pentru intarirea oaselor?

qloty

qloty

firenze69

19 Iun 2007, 08:30

ce mai face catelul?

qloty

qloty

NU INCERCA

15 Iun 2007, 22:55

sa il tratezi acasa dupa ureche cu medicamente ptr oameni!!! Multi proprietari de animale fac greseala asta si de multe ori se dovedeste a fi chiar fatala. E o lista intreaga cu medicamente de uz uman interzise in cazul cateilor sau pisicilor.
Iti stau la dispozitie cu un sfat oricind pe tema sanatatii animalului tau. Daca te pot ajuta, o fac cu placere. Dar vizita la veterinar e obligatorie

qloty

qloty

uneori

15 Iun 2007, 22:52

in cazul animalutzelor , manifestari care noua ne pot parea dintr-o cauza au cu totul alte cauze. Cert e ca are nevoie de ingrijiri de specialitate dupa ce i se pune un diagnostic corect. Deci.... nu mai sta. Merg la veterinar si incearca sa ii oferi o batrinetze cit mai linistita, fericita si fara dureri.

qloty

qloty

doar vitamine

15 Iun 2007, 22:50

nu ii vor fi de mare folos. Trebuie neaparat sa il vada un medic. La clinica despre care iti vorbeam se fac tratamente cu laser sau/si injectabile in astfel de cazuri. Poate are nevoie si de o radiografie. Iar la 10 ani... cu siguranta nu strica niste analize ale singelui

qloty

qloty

il dor oasele in ce zona?

15 Iun 2007, 22:47

si, in primul rid, cerasa e catelul tau? Sint multe rase predispuse la probleme ale coloanei vertebrale sau sa displazia de sold.
Iti recomand cu caldura clinica veterinara Biovet de pe strada Sebastian 211B.

anyme

anyme

cum iti poti ajuta catelul

15 Iun 2007, 19:29

Mergi cu el la veterinar.Eu cred ca asa e mai bine decat sa il tratezi dupa "ureche".