celulita bat-o vina

by: nick_nikolici
am celulita,am folosit perie de masaj,dar as vrea sa-mi cumpar un aparat de masaj,imi puteti recomanda ceva?(daca cumva ati folosit)am vazut mai multe tipuri si nu stiu de care sa cumpar

lilly_buterfly

lilly_buterfly

pentru celulita

28 Iun 2012, 14:01

am auzit ca sunt foarte bune impachetarile cu paprika (ardei iute)

ileana_damian

ileana_damian

.

09 Iul 2011, 11:17

fain, gerasela. imi place metoda ta. in general, interventiile drastice ma inspaimanta.

gerasela

gerasela

celulita

17 Mai 2011, 23:03

Pentru mine remediul este unul foarte simplu: beau multa apa si ma masez in fiecare zi dupa dus cu un ulei spray pe care mi l-am cumparat acum de la bruno vassari. In cazul meu a dat rezultate. Sunt foarte mandra de picioarele si funduletul meu;))

ileana_damian

ileana_damian

cool

01 Mai 2011, 12:41

da, si mie mi se par foarte interesanti. in primul rand ca ar lucra uniform pe coapse. ingeniosi!

cristi_iordache

cristi_iordache

f tare

17 Ian 2011, 20:59

Haha, mi se pare geniala treaba cu dresurile. Cum de nu s-a gandit mai devreme cineva la asa ceva?
Ma tenteaza serios sa-mi cumpar.

fluturas3a

fluturas3a

f tare ideea

10 Ian 2011, 00:13

E drept ca nu te poti astepta de la un dres sa iti modeleze extrem de vizibil piciorul, asta am dat peste "ciorapii de slabit" si mi se pare foarte tare conceptul (http://bit.ly/i3v9xA). Au inglobate niste microcapsule care ajuta la arderea grasimilor.
Pana una alta, mai stai la birou, fara sa faci nimic dar stii ca pierzi acolo 1 cm macar. Merita incercat, parerea mea.

iulia32

iulia32

eximia

12 Nov 2010, 10:02

pai din moment ce a incercat eximia un aparat recunoscut pentru efectele sale nemaipomenite in ale slabitului e si normal sa fi slabit atat.chiar merita incercat eximia daca ai de dat multe kilograme .este super tare

betty_30

betty_30

eximia

04 Oct 2010, 06:41

eu sunt inca foarte mirata de rezultatele laurei cea care a fost aleasa de cei de la chic salon sa slabeasca cu eximia.m-am uitat pe acasatv cand au dat la sitrile de noapte si nu imi venea sa cred .a fost o campanie foarte interesanta si benefica acestei fete.mi se pare foarte tare.chiar foarte bun eximia.

clara25

clara25

foarte frumos gestul celor de la chic salon

18 Sep 2010, 16:45

si eu am vazut emisiunea pe acasa tv si m-au impresionat rezultatelei fetei .eximia este un aparat foarte bun intr-adevar si daca zice cienva ca nu si-ar dori sa il incerce si sa slabeasca cu el minte cu siguranta parerea mea.foarte frumos gestul celor de la chic salon

carla_craciun

carla_craciun

.

05 Apr 2010, 11:05

se scapa de ea usor, prin exercitii :)

andreeaniculescu

andreeaniculescu

aparate si creme minune nu exista

26 Mar 2010, 18:06

asa-zisele aparate minune sunt doar vorbe-n vant. si eximiia nu e bun pt celulita, cica e un fel de cavitatie(dar nu inteleg ce fel ca intr-o sedinta se lucreaza tot corpul), nu anticelulitic. Sportul sta la baza unui corp frumos.

katy83

katy83

Buna

16 Mar 2010, 11:37

http://www.luxbeauty.ro/121-ser-activ-anticelulitic-si-fermitate-celluli-firm-serum-activ.html ceva care chiar functioneaza impotriva celulitei. Mentionez ca este un produs profesional care se foloseste in saloane. Pretul este de 148 lei

miruna78

miruna78

masaj anticelulitic

01 Feb 2010, 17:42

Eu folosesc crema anticelulitica de la Gerocossen. Insa ce-I drept in cadrul unui masaj anticelulitic. Aveam o maseuza care venea acasa pentru presopunctura si masaj anticelulitic si cu crema asta chiar am mazut efecte. Singura problemea e ca am ramas fara maseuza care sa vina acasa… Si nu-mi prea place sa merg la saloane… Pierzi si foarte mult timp pe drum si e mai comod acasa. Stie cineva vreo asemenea maseuza?

vikka

vikka

aparat fitness leg magic

29 Aug 2009, 22:24

fetelor poate sa-mi spuna cineva ati folosit leg magic? este util???????

salonmaraviglia

salonmaraviglia

celulita

09 Feb 2009, 00:19

Cel mai bun masaj este cel facut de un maseor/maseoza, nu se compara masajul manual cu cel al aparatelor. Va recomand masajul anticelulitic facut cu o crema anticelulitica de calitate.
http://www.maraviglia.ro/servicii.htm

barbara2308

barbara2308

Celulita

06 Feb 2009, 13:50

Eu stiu de la o ruda ca a scapat de celulita si vergeturi cu ajutorul radiofrecventei tripolare. A urmat tratamentul la Clinica Nordestetica si nu a costat-o asa mult cum credeam.

iulia32

iulia32

de celulita poti scapa repede

01 Oct 2008, 18:26

buna si eu am avut pb cu celulita si kg in plus.insa la un moment dat mi-am dat seama ca este necesara o interventie profesionista.am realizat un tratament pentru ce ma deranja si am slabit 17 kg si am scapat de celulita de pe picioare.dar tot meritul il are aparatul cu care am realizat tratamentul.este vorba de eximia.este un aparat recent adus in romania.si dupa parerea mea chiar are rezultate exceptionale.va pup

marta25

marta25

in legatura cu celulita

17 Sep 2008, 09:33

Celulita este declansata de mai multi factori interni sau externi.Cert este ca ne deranjeaza si ne pierdem increderea in noi.Si eu am suferit din cauza celulitei dar am luat-o logic si am reusit.In primul rand trebuie gasita o solutie pentru a inlatura celulita si apoi trebuiesc luate masurile prin care sa impiedici reaparitia.Eu am realizat un tratament specializat la un salon renumit din bucuresti si am scapat de celulita.Abia dupa acest tratament mi-am schimbat alimentatia in una corecta iar efectul este de durata si sunt extrem de incantata.cred ca tratamentuyl pe care l-am realizat este unul excelent pentru toate cele ce isi doresc sa scape definitiv de celulita si de kg in plus.va pup

maraviglia

maraviglia

alimentatia sanatoasa-seminar gratuit

08 Apr 2008, 16:13

Ai probleme cu greutatea? Acum ai cu cine discuta despre asta. Te vei simti in elementul tau pentru ca aici toata lumea are aceeasi problema.
Suna si confirma-ti prezenta la intalnirea Singurului Grup de Ajutor al Femeilor cu kilograme in plus.In fiecare joi la 19.30 esti asteptata. contact@maraviglia.ro

alanis

alanis

miscare si crema anticelulitica de calitate

23 Mar 2008, 13:53

Ca sa scapi de celulita trebuie sa combini mai multe elemente: miscare, consum mare de apa, masaj si o crema de calitate. Eu practic exercitii de pilates si folosesc Roc Anticellulitic Intensiv. E cea mai eficienta reteta pe care am incercat-o pana acum.

oanuska

oanuska

masaj anticelulitic

17 Mar 2008, 13:59

buna sunt medic estetician si nu ti-as recomanda aparat ci un masaj facut de un medic combinat cu o crema anticelulitica.
oanuska1978@yahoo.com

livia_2008

livia_2008

Oare?

15 Mar 2008, 09:58

In ce aveti mai multa incredere in Vichy, Eucerin sau crema anticelulitica care a aparut anul trecut de la L'oreal? Eu acum folosesc o grema anticelulitica de la Lancome, cumparata din aeroport si nu stiu daca se gaseste si la noi. E minunata crema.

oanuska

oanuska

eficient in celulita

21 Ian 2008, 18:22

buna sunt medic estetician si va spun ca pe langa creme si alte tratamente e ff. important sa asocieem exercitii fizice si mai ales masaj ca sa scapam de celulita.email : oanuska1978@yahoo.com

cristina_m

cristina_m

:))

30 Sep 2007, 23:32

e vrajeala faza cu aparatul...il folosesti de cateva ori si apoi te plictisesti de el si-l uiti intr-un colt. tot alimentatia, miscarea si o crema buna fac mai mult decat orice aparat.

karinna

karinna

aparat nu am folosit

10 Sep 2007, 16:31

am folosit doar creme anticelulitice impreuna cu peria pt masaj! rezultate f bune am avut cu creme pt celulita de la dove! bine, nu aveam f multa celulita!dar rezultatele au fost vizibile! in plus trebuie sa consumi multe lichide si cel mai important este sportul!