Electrostimulare anticelulitica?

by: raluk
Cred ca toate am auzit de miraculoasele tratamente de electrostimulare anticelulitica. As vrea sa stiu daca a incercat cineva pana acum si ce imi poate spune despre ele. Au dat rezultate? Cum a fost dupa incetarea tratamentului, a revenit celulita rapid?
Vreau sa facun astfel de tratament de 12 sedinte dar sincer costa destul de mult is vreau sa stiu daca are rezultate sigure.

lilly_buterfly

lilly_buterfly

electrostimulare

28 Iun 2012, 14:05

nu stiu cat de eficienta este....

iulia32

iulia32

mi-am luat si eu trexi la oferta

12 Nov 2010, 09:59

he he am intrat si eu pe www.luxbeauty.ro si mi-am dat comandat de o spuma din asta trexi .abia astept sa vad rezultatele:D

betty_30

betty_30

anticelulitice

01 Nov 2010, 10:46

acum e la oferta trexi asa ca merita sa profitati.este foarte buna, parerea mea .eu am folosit-o si functioneaza.va pup

eli_mihai

eli_mihai

si eu sunt multumita de trexi

27 Oct 2010, 13:30

si eu am folosit trexi.este foarte bun produsul si lasa pielea asa moale.este super.mi s-a redus celulita considerabil

carla_craciun

carla_craciun

.

05 Apr 2010, 11:12

super :)

maraviglia

maraviglia

alimentatia sanatoasa-seminar gratuit

08 Apr 2008, 16:16

Ai probleme cu greutatea? Acum ai cu cine discuta despre asta. Te vei simti in elementul tau pentru ca aici toata lumea are aceeasi problema.
Suna si confirma-ti prezenta la intalnirea Singurului Grup de Ajutor al Femeilor cu kilograme in plus.In fiecare joi la 19.30 esti asteptata. contact@maraviglia.ro

corinel

corinel

am incercat

30 Oct 2006, 12:28

am fost la un salon la indrumarea unei prietene.recunosc, am fost cam sceptica la inceput...dar tipele de acolo au fost super de treaba..mi-au explicat exact ce implica si la ce sa ma astept.mai ales ca eu chiar eram obsedata de celulita...ajunsesem sa nu ma mai duc la plaja de complexata ce eram. deci functioneaza dar trebuie sa te tii de treaba, sa tii o usoara dieta in paralel, si sa combini electro cu impachetarile anticulitice ca sa scoti apa din tesuturi.
in plus, vreau sa-ti zic ca salonul asta la care m-am dus eu are preturi super ok. adica e conceput pt omul de rand, nu pt fitze, si este extrem de profesional si intim.
daca vrei iti pot da nr de tel si vb cu tipele de acolo ca sa-ti conceapa un abonament in functie de nevoile tale.
ah, si inca o chestie...eu dupa un abonament de 10 am slabit f mult in centimentrii si vreau sa-ti zis ca nu am pus deloc la loc(desi ma asteptam la asta).poate doar se simte la musculatura ca nu mai e asa tonifiata.
bafta

idealcontour

idealcontour

fara celulita cu electrostimulare

08 Mai 2006, 22:09

electrostimularea este un fitness intensiv, expertii evaluand ca 45 de minute de electrostimulare echivaleaza cu 6-8 ore de gimnastica fara intrerupere. Asa se face ca efectele sunt vizibile imediat, uneori chiar dupa prima sedinta pierzandu-se intre 1-4 centimetri (in cazul persoanelor cu un surplus mai mare de greutate). In plus, ca rezultat al tratamentelor de electrostimulare, muschii devin mai fermi iar grasimile sunt eliminate. In afara de tonifierea musculara si arderea grasimilor, care duc la o incredibila scadere in centimetri, electrostimularea creste metabolismul, circulatia sanguina si gradul de oxigenare al zonei respective, facand-o un instrument extrem de eficient in tratarea celulitei.

Pentru mai multe informatii intra pe www.idealcontour.ro este un salon de slabire si remodelare corporala

nem

nem

electrostimulare

11 Mar 2006, 22:31

intra pe www.bodyland.ro si poti beneficia de reduceri de 50%. Rezultate poti avea garantat...Pupici...eu mi-am facut abonament si sunt foarte incantata

nem

nem

electrostimulare

11 Mar 2006, 22:31

intra pe www.bodyland.ro si poti beneficia de reduceri de 50%. Rezultate poti avea garantat...Pupici...eu mi-am facut abonament si sunt foarte incantata