epilatul inghinal

by: annie
Cum se mai poarta?

larysza

larysza

:)

12 Aug 2010, 21:53

eu ma epilez inghinal singura acasa...bine...a fost mai greu la inceput:)) ligia,stii cumva cum pot sa imi fac floricele si alte nebunii,adica sunt ceva forme de cumparat pt asta?:))

larysza

larysza

buna!

12 Aug 2010, 21:51

daca e prea moale inseamna ca nu e buna...cel mai bine e cu benzi depilatoare(eu folosesc de la farmec,sunt 14 benzi la 9 lei:) ) si nu iti mai da atata bataie de cap:)

beautypalace

beautypalace

COSMETICE PROFESIONALE

10 Ian 2010, 17:58

Vreau sa va aduc la cunostiinta ca din dec.2009 a aparut si la noi in tara, asa cum este si in alte tari din occident(Germania,Anglia,Franta,Spania si altele), un magazin specializat in comercializarea produselor cosmetice profesionale(sampoane,masti pt par, tratamente pt ingrijirea fetei, a corpului, a parului, oja ,tipsuri pt unghii, geluri de dus).Magazinul are peste o 1000 de produse. De acum nu mai trebuie sa le cumparati doar din saloanele de infrumusetare ci pur si simplu veniti la magazin sau comandati pe internet. Adresa este
bd. IULIU MANIU NR.273-279
vis-a-vis de Metro militari, linga Skoda

http://www.beautypalace.ro

miss27thjanuary

miss27thjanuary

Preparare ceara

11 Mar 2008, 00:36

Hello :)
Are cineva idee ce trebuie adaugat in ceara de epilat care se gaseste in magazine? Am cumparat-o si cand sa incerc mi-am dat seama ca nu se intareste cum ar trebui, e prea cremoasa, ramane pe piele si pe firele de par...Help! Oare ar mai trebui sa-i pun niste ceara de albine? :(

ligia

ligia

fetelor, imaginatie!

17 Ian 2007, 16:30

O dunguta, o floricica, un fluturas!!!!!!!! Si bineinteles curatat bine pe interior.

simina

simina

Oare?

23 Nov 2006, 12:52

Categoric,se poarta epilata bine zona inghinala.
Ca altfel,ce imagine avem cand stam numai in slip?Ca de maimuta?

gabri

gabri

epilatul inghinal

07 Aug 2006, 21:29

chelie :)))