am o intrebare,fetelor:)

by: rukia111
am o nelamurire..am auzit la multa lume ca benzile epilatoare [cu ceara rece parca] lasa urme, ca ramane multa ceara dupa folosire, ca se incleiaza pielea si asa mai departe.
Eu nu le'am incercat niciodata dar as vrea sa le incerc si daca e vreuna din voi care le foloseste, spuneti pls cum faceti si care e pana la urma treaba cu benzile astea..
Mersi fain :).

andreeacodreanu38

andreeacodreanu38

Epilare

26 Iul 2011, 13:09

buna, fetelor. ei eu aveam probleme cu epilarea. probleme in sensul ca nu gaseam o ceara care sa mi se potriveasca, ma iritam si parul crestea mult pre repede. asa ca am ales sa ma epilez definitv la domnul doctor Calin Dobos. Acum nu mai am probleme cu parul nedorit de pe corp, siin plus economisesc si bani si timp.

rukia111

rukia111

RE : am o intrebare,fetelor:)

02 Feb 2008, 15:29

euaici

euaici

poate acestea vor fi bune si pentru tine

28 Ian 2008, 17:34

prietena mea mi-a adus benzile epilatoare de la Gerocossen incearca-le si poate te vei descura cu acestea

airelav

airelav

cred ca...

28 Ian 2008, 15:23

o firma buna esta Veet :))
alta solutie ar fi sa intrebi la farmacist..o sa-ti recomande ceva eficient :P
succese..

rukia111

rukia111

pt airelav si carmen23..

27 Ian 2008, 20:07

va amintiti cumva ce marca de benzi de ceara ati folosit?
mie totusi imi e cam asa pentru ca am auzit la multi ca nu sunt eficiente, ba ca au ramas lipite ( that's scarry!! :-s ) si asa mai departe..
in concluzie, aveti de recomandat o marca buna de benzi epilatoare ?

airelav

airelav

:))

18 Ian 2008, 20:08

...stii,am incercat epilarea cu benzile de ceara...mi-a placut foarte mult efectul...si dak le folosesti corect [citeste cu atentie prospectul] ai rezultate bune :)) ...nici nu doare intr-atit de mult dupa cum se spune :P

euaici

euaici

asa am inteles...

18 Ian 2008, 07:40

dupa epilare cu astfel de benzi foloseste un ulei de corp sau pudra

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!