Ce as putea sa mai fac?

by: liviuponova
Am incercat de 2 ori sa ma epilez cu ceara (prima data cu epilatorul pe picioare si a doua oara la un salon pe piept si pe spate) si de tot atatea ori am avut probleme (am facut stafilococie a pielii si a trebuit sa urmez tratament cu antibiotice si cu creme). Restul metodelor am inteles ca duc la inmultirea firelor de par si la ingrosarea acestora. Ce as putea sa mai incerc ca sa scap de parul nedorit de pe corp ( in special piept si spate). Chiar nu stiu ce as putea sa mai incerc si vreau sa va cer ajutorul pentru ca mi se pare foarte inestetic.

bubu_baw

bubu_baw

pt oana_elena

09 Sep 2006, 11:48

ce produse ai folosit?si ce rezultate au dat?

oana_elena

oana_elena

eu am gasit solutia

21 Feb 2006, 13:13

dragelor, am gasit niste produse superbe, si stiti de ce? pentru ca sunt naturale si am acum o piele placuta si nu sunt nici scumpe.

clara21

clara21

ne poti spune mai multe??

25 Sep 2005, 12:48

sunt curioasa ce pastile ti-au dat de la planning si despre ce solutie ti-a oferit endocrinologul.merci mult

epilare definitiva

26 Aug 2005, 12:14

sa stii ca eu am auzit ca cel mai bine este sa apalezi la cei de la Dermastyle, cica sunt cei mai buni din bucuresti

fedo

fedo

epilare definitiva

21 Iul 2005, 18:12

Incearca la un salon specializat in epilare definitiva. Am auzit ca Miko este foarte bun, dar cam scump.