ce crema sa folosesc?

by: simona_const2005
am tenul mixt, asa mi-a spus o cosmeticiana, insa, dupa ce ma spal cu apa pe fata simt cum ma strange toata pielea si mi se usuca ingrozitor. dati-mi un sfat va rig ce crema sa folosesc!

kdroussi

kdroussi

"botox"oriental

14 Nov 2010, 18:07

un adevarat"botox" in cosmetica orientala este extractul din samburi de smochin.....cremele cu acest continut sunt un adevarat dusman pentru riduri...

roxanna80

roxanna80

crema antirid naturala

05 Nov 2010, 18:19

Si eu simteam cum ma strangea pielea fetei dupa ce ma spalam cu apa si era foarte uscata di nu imi pria nici o crema. O prietena mi-a recomandat un magazin de cosmetice naturale romanesti (www.decorp.ro) Mi-am cumparat crema antirid si sunt f multumita, imi si hidrateaza pielea si mi-au trecut si ridurile :)Pupici

betty_30

betty_30

bruno vassari

01 Nov 2010, 10:57

buna si eu folosesc produse bruno vassari.mi-am luat acum o crema anti age pe baza de celule stem.este super buna.

clara25

clara25

pentru fata

18 Sep 2010, 17:22

eu iti recomand sa folosesti produse profesionale de la bruno vassari.sunt foarte bune atat pt ingrijire faciala cat si ingrijire corporala(celulita, vergeturi etc).eu mi le comand de pe www.luxbeauty.ro.te pup

kent

kent

Nu crema e de vina

11 Mai 2007, 12:53

Daca ti se strange pielea, se usuca dupa ce te speli, atunci schimba sapunul.

elea

elea

buna

24 Ian 2007, 14:47

buna!Mama mea este partenera amway si a facut un curs de cosmetica si ea mi-a cumparat de la aceasta firma un sistem care contine:demachiant,lotiune tonica si crema hidratanta care sunt naturale,eficiente si fff bune.Eu ma simt ff bine de cand le folosesc si anume din luna august a anului care tocmai s-a incheiat.aaa...am uitat...numai folosesc apa.

rebeldeerreway2007

rebeldeerreway2007

Apidermin

23 Ian 2007, 23:09

Ma crezi pe cuvand,Apidermin este o crema si ieftina si buna.Cel putin in cazul meu care am tenul normal.Acum depinde:dar incearca crema asta si daca nu merge atunci nu stiu,mai incearca in continuare si alte produse.