Ce tratament pentru elimnarea celulitei sa folosesc?

by: andreeaiovici
Buna. As vrea sa incerc un tratament pentru eliminarea celulitei,insa mi-e frica de durere sau de efectele care pot aparea dupa. Am citit ca aparatul EndyMed PRO te scapa de aceste chinuri. O fi adevarat? Voi ce credeti? inteles ca are efect imediat si mai ales nu doare deloc. Voi stiti ceva
despre el? Cunoasteti pe cineva care l-a folosit?

sunshine84

sunshine84

buna

20 Iun 2012, 13:43

personal nu am incercat produsele de la weleda, dar cunosc cateva fete care sunt dependente de ele si le recomanda:)

andreeaiovici

andreeaiovici

Buna

20 Iun 2012, 13:31

Am niste colege la munca care vorbesc nonstop de weleda, brandul ala cu produse organice, naturale…chiar sunt asa bune? zicea cineva pe aici ca a incercat de la ei lotiunea de dus exfolianta cu mesteacan si chiar i-a placut, a folosit-o pentru anticelulita. am intrat si pe site-ul lor, m-au convins ca sunt tari dar tot vreau sa vad cine ce zice.

karina_karina

karina_karina

celulita

10 Apr 2012, 09:42

Buna,
eu folosesc de 2 ani de zile, pt masaj, uleiuri presate la rece in care pun uleiuri esentiale de citrice, beau multa apa si merg si la sauna. Desi am aproape 70 de kg la 1.68 m am foarte putina celulita(asta pt ca nu ma pot abtine de la ciocolata)incearca aici poate gasesti ceva potrivit pt tine http://www.shop.styx.ro/cauta.php?cauta=celulita

ioaseulean

ioaseulean

..

09 Apr 2012, 22:12

Eu te sfatuiesc sa te gandesti ce anume a provocat aparitia celulitei si apoi sa elimini cauza respectiva pe cat posibil sa iti faci masaj, sa folosesti o crema anticelulitica. Eu am impresia ca sauna cu masajul si baile in apa mai rece ajuta la eliminarea celulitei ...

wonderland

wonderland

buna

09 Apr 2012, 13:31

nu am auzit de acest tratament, insa iti recomand produsele de la Pharmaceris, sunt foarte bune si la preturi accesibile